Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel tudnám feldobni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám feldobni a szilveszterünket?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és van egy 1,5 évesünk is akit most próbálok az éjszakáról elszoktatni, tehát kb 4 órákat alszom összesen. Ráadásul full betegek is vagyunk. Szóval jó kis szilveszternek nézünk elébe.


A férjemet el akartam küldeni a barátaival szilveszterezni, de nélkülem nem akar menni, mert "mi már egy család vagyunk és mellettünk a helye". Pedig könyörögtem neki, hogy menjen és kapcsolódjon ki.


Szóval mivel tudnék mégis valami különleges dolgot csinálni otthon szilveszter alkalmából? A berakunk egy filmet és éjfélkor koccintunk egyet olyan semmilyen.


Úgy adjatok tanácsot kérlek, hogy már most hulla vagyok, egyszerűen nem bírom már az éjszakákat ezzel a betegséggel (még egy vacak neocitrant sem ihatok, csak eszem a sok gyümölcsöt)...de a férjem kedvéért azért szeretném megerőltetni magam. Ja és 6-ig dolgozom, tehát még csak onnantól fog kezdődni az otthoni műszakom.



2014. dec. 31. 09:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Hát nem olyan bonyolult a dolog. Én 19 éves vagyok abban a korba amikor még átbulizom a szilvesztereket. De tegnap óta mandulagyulladással fekszem otthon ma már jól vagyok de azért kihagyom a bulit. A barátom szintén nélkülem nem megy sehova így itt lesz velem. Mondjuk nekünk a filmnézés még tökéletes. De szerintem főzz valami finomat a párodnak és egy romantikus vacsora mellett kicsit a betegséget is elfelejtitek. Mikor időtök van rá ma kicsit feküdjetek le pihenni is hogy azért éjfélig kibírjátok. Szerintem egy filmnézés is azért jó lehet. Ha vannak olyan ismerőseitek akik közel állnak hozzátok és szintén otthon töltenék a szilvesztert akkor hívjátok át őket, biztos mennek még akkor is ha betegek vagytok.

Az előttem szóló meg 21 éves lány létére már reggel részegen.... csak gratulálni tudok.

19/L

2014. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg ezen görcsölsz hogy betegen, terhesen, egy másfél éves gyerekkel hogyan dobd fel a férjed szilveszterét? :))) ...inkább nem válaszolok őszintén. Hajrá.:)
2014. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

vegyél valami finom kaját, amit szerettek. vagy virslit , berakni tepisibe, lent megsütni, esetleg kis baconnel körbetekerni.

a kedvenc filmjeiteket nézzétek meg, nem kell az uncsi rtl előtt ülni,hátha adnak valami értelmeset

nagyon pozitív dolog a férjed részéről, hogy nem akar egyedül hagyni téged otthon a gyerekkel+terhesen, betegen.

ha ő otthon van, amíg dolgozol, addig kérd meg hogy keressen filmeket. lehet az első mondjuk rajzfilm, addigra biztos elalszik a kicsi. utána meg a ti kedvenceitek.

de ne érezzétek, hogy most kötelező hajnalig fentmaradni.

forralt bor szerintem jó ötlet lenne. a kicsinek meg szőlő lé ugyanazokkal a fűszerekkel.

jobb lesz a torkotokra, mint a hideg pezsgő

2014. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Mi lesz ha ez is csak egy sima hètköznap lenne??tragédia ként élnétek meg ?nem kötelezö jol érezni magad...
2014. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kötekedőknek: bocsánat, hogy még terhesen, babával és betegen is szeretnék a férjem kedvében járni.


Köszi az ötleteket, igazából csak szeretném kicsit emlékezetessé tenni, hogy ne egy "unalmas hétköznap" legyen belőle.


Igen, valószínűleg valami finom vacsi, beszélgetés, borozgatás, filmnézés lesz belőle. Csak gondoltam kiírom, hátha van már punnyadós ötletetek is.

2014. dec. 31. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

1. csinálsz egy gyertyafényes romantikus pezsgős közös fürdést a férjeddel (már ha van kád odahaza)

2. elmentek mind a hárman kocsikázni éjjel, nagyon hangulatos ..szól a zene, fények stb. (már ha van kocsi) amúgy a gyerekek imádnak a kocsiban aludni

3. társasjátékoztok :D

2014. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Alig állsz a lábadon, olyan hulla vagy. Betegek és fáradtak is vagytok. Minek az éjszakai kötelező buli? Szerintem feleslegesen görcsölsz rajta, lesz még bőven alkalom más években bepótolni.

Most pihenjetek és gyógyuljatok, éjfélkor meg koccintsatok. Ennyi éppen elég ebben az állapotban.

2014. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ne dobd fel semmivel.Tegyetek be egy filmet és aludjátok ki magatokat.Ne akarj a férjed fejével gondolkodni mivel te vagy a fontos és a gyerek.A férjed tudja mi a jó neki.Te meg a gyerek.Mindene megvan.Ez is olyan este mint a többi.Ne legyen bűntudatod.Ez a normális.
2014. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de szerintem nem neked, hanem a férjednek kéne gondolkozmi, hogy mit tehetne érted... Pl :szívem, kialvatlan vagy, ma éjjel csak én kelek a gyerekhez. Szívem, csinálok neked forró fürdőt, szívem bújj ide a paplan alá, hozok teát, berakom a kedvenc filmed, együtt megnezzuk. Mindenki azt írja, főzz neki vmit. Terhes vagy, beteg vagy, dolgozol, és nem alszol. Mi lenne, ha ma a férjed főzne?
2014. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó ez is egy szempont, igaz.

Csak tudom ő miattam mindenről lemond és úgy tesz, hogy nem számít neki. De tavaly már volt ilyen punnyadós szilveszterünk és olyan semmilyen volt. Igaz a férjem azt mondta ez így tökéletes neki (igazából ő elment bulizni a haverjaival de 1 óra múlva hazaállított pizzával. Azt mondta megpróbálta, belépett és egyből sarkon is fordult, hogy nem itt van az ő helye, majd máskor megy bulizni de az új évet a családjával fogja kezdeni). Lehet csak én komplikálom túl és csak legyen egy sima filmnézős este.

Köszi a válaszokat! Boldog Új Évet Mindenkinek!

2014. dec. 31. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!