Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem évek óta oda van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem évek óta oda van a barátomért vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki külföldön él és néha jön haza, ilyenkor eljön hozzánk, elmegyünk együtt ide-oda, nyaralni stb. Legutóbb karácsonykor volt itt, több barátunkat meghívtuk, hogy együtt legyünk. Feleségem mindig is furán viselkedett a társaságában, túlzottan izgatott, belefeledkezik mindenbe és csak a barátommal foglalkozik, úgy viselkednek, mintha 16 évesek lennének. Régen nagyon sokat jártunk el együtt mindenhova, de én akkor meg voltam arról győződve, hogy fülig szerelmes belém és nem is láttam semmi furát, elvoltunk, szórakoztunk. Mikor mostanában találkozunk, akkor viszont én kirekesztettnek érzem magam, annyira el tudnak mindenen nevetgélni, mintha közös múltjuk lenne, én meg egy utánfutó. Az egyik barátnője meg is jegyezte, hogy ha nem tudná, hogy az én feleségem, azt mondaná, járnak. Elég hülye kijelentés volt, de feleségem betudta annak, hogy sokat ivott.

Azt még meg kell említenem, hogy miután a barátom elmegy, feleségem depressziós lesz, mindenbe beleköt, veszekszik. Nem tudom, hogy paranoiás vagyok-e vagy évek óta szemellenzővel járkálok, de nagyon hülyén érzem magam, mióta megcsapott a felismerés. Ti hogy éreznétek a helyemben?



2015. jan. 2. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy leírod, eléggé valószínű!

de lehet ám, hogy csak azért írod így le, mert te már rég biztos vagy ebben.

Hány este lapján mondod ezt az lelkesedés / depresszió váltást?

2015. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Igazi férfi vagy!

Ahelyett, hogy falhoz állítanád a nőt, és kérdőre vonnád, itt picsogsz gyakorin. Hát, akkor tördeld tovább a kezed izgatottságodban.

2015. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
elég valószínű. szerintem ugraszd ki a nyulat a bokorból, szedd ki belőle, hogy mi is az ábra, mert ez így se neki se neked nem lesz jó.
2015. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Idén is így történt?

Csak mert mintha már régebben olvastam volna ezt a kérdést már. Feleséged mit mond, gondolom kérdőre vontad?

Amúgy milyen a házasságotok?

2015. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

2esnek, te meg egy igazi feminista vagy! Grat!


Kérdező, valószínű, hogy oda van a barátodért,beszéljétek meg, ha igen döntsétek el, hogy mi legyen a továbbiakban, de ez így egyikőtöknek se lesz jó hosszabb távon. Egyébként meg próbálj meg vele te is beszélgetni, törődni, az is lehet, hogy mindezt a barátodtól megkapja, tőled meg nem, és amikor elmegy azért esik depibe, és veszekszik folyamatosan, mert nincs kivel így tennie.

2015. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Második nyilván nem most jutott eszembe ez az egész és első dolgom volt, hogy megosszam idegenekkel. Kb 2 éve kezdtem el érezni,h ogy furán viselkedik, mikor ittvan a barátom, de nem tört rám féltékenységi roham több okból sem, hiszen nehezen lehet felismerni egy több éves barátságnál az esetleges vonzalmat. Nyáron együtt nyaraltunk, akkor is így viselkedtek. Utána volt egy beszélgetésünk arról, hogy milyen volt régebben, szóba jöttek régi kapcsolatok, a régi baráti társaság, meg nyilván a barátom is, mondta hogy benne a lazaságát szerette és mennyire jó volt, mikor többet voltunk együtt, hiányzik neki az az időszak. Én ekkor kezdtem el gondolkodni, hogy lehet többet érzett iránta mindig is, csak elsiklottunk felette.
2015. jan. 2. 18:57
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Bélyeget a fenekére! Postázni a barát után!
2015. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Nekem is ismeros volt a tortenet...:)


Tedd mar magad tul rajta.veled van a nejed nem a baratoddal.

Azota mar leptek volna...

2015. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Veguois nincs koztuk semmi, igy lenyegtelen.Ennek akkor lenne jelentosege ha a feleseged vele akarna leelni az eletet, de ezt neked nyilvan nem fogja elmondani.
2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Attól hogy a kérdezővel van a hölgy, kedves utolsó, lehet masba szerelmes!

Kérdező, én a helyedben beszélnék a feleségeddel, megkérdezném, hogy mit érez?

2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!