Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal hazasok, ti mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal hazasok, ti mivel toltitek az idot?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mit szoktatok melo utan este csinalni, mikor nem tv-tek vagy gepeztek stb. Nem setalos, kirandulos utazgatos tippekre gondolok, hanem otthon, este melo utan alvasig mivel utitek el az idot? Nyilvan abbam a par ora hosszaban nem kezdunk bele valami 3 oras tarsasba, de akkor mit lehetne csinalni, jatszani. Szexen kivul.
2015. jan. 4. 11:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja es beszelgetest sem er irni, mety nyilvan beszelgetunk. Inkabb valami szorakozasra gondolok.
2015. jan. 4. 11:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Főzünk, rendet rakunk, vacsizunk, beszélgetünk, megnézünk két-három híradót, rengeteget politizálunk. Netezünk vagy filmezünk, aztán nagyjából alszunk. Ő zenekarozik, néha zenét ír, én tanulok, néha azt csinálom. Ha végképp nincs semmi, akkor megcsináljuk, ami elmaradt, ha más nem is, leszakadt gomb, csöpögő csap mindig van, amit meg kell csinálni.
2015. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
A szexen kívül lehet szeretkezni is.
2015. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, főzés, vacsi, tv, közös sorozatból egy új epizód. én olvasok, vagy tanulok, ő gépen játszik.

pakolás

de évszaktól függő, télen nem nagyon megyünk ki a házból, csak ha van hó, meg 1x megnézni a kivilágítást.

tavasszal , vagy nyári estéken többet vagyunk kint a szabadban, biciklizni, vagy sétálni

kártyázni is lehet, az nincs 3 óra.

ha szeretitek az édességeket, akkor valami desszertet készíteni, közösen hamarabb megvan.

2015. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval,de ez nem szórakozás. Sajnos mi is csak így 'élünk' .
2015. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 talicska012 válasza:
36%
vegyetek egy-két kör kannásbort a tescoba oszt álljatok be mint jani bá a garázsba, és rókázzatok egy jót. garantált a szórakozás :)
2015. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátainkkal töltjük az időt, utazunk, táncolni megyünk. Otthon csak alszunk/szeretkezünk.
2015. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Közösen főzünk, borozgatunk, néha olvas valamelyikőnk, a cicáinkkal foglalkozunk, szinte minden 2. nap forró habfürdő, gyertyafény, relaxációs zene, néha masszázs, néha valamelyikőnk a hobbijával foglalkozik 1-2 órát, playstation-ön is szoktunk együtt játszani, ha van épp olyan játék, amit mindketten kedvelünk. Sokszor nézelődünk programok után, hogy hova menjünk hétvégén, ezt a gép elől is meg lehet tenni.


Valahogy még sosem volt ilyen gondunk, hogy hogyan üssük el az időt, inkább az, hogy nagyon hamar elmegy :)

2015. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

jajj igen! Ki gondolta volna, hogy bele lehet ebbe is kotni. Igen!!! Szeretkezunk es nem szexelunk, jajj de nagyon bokte a szemed. Mert te mindig tokeletesen fogalmazol, igaz?


Nem iszunk sosem! Meg szilveszterkor sem. Anti-alkoholistak vagyunk! De neked jo szorakozast!!


A Tobbieknek koszonom!!


Hat igen nekem is ez a bajom, hogy a napi rutinon kivul masra nem nagyon jut ido vagy mar annyira faradtak vagyunk, hogy kedvunk sincs semmihez. :(


A kartyara es sakkra en is gondoltam. :)

O a konyhaba nem teszi be a labat, de az egyutt sutogetes is jo otlet lenne.


Varom a tobbi valaszt! Tovabbi szep napot!

2015. jan. 4. 12:16
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy nem tudjuk, hogyan ussuk el az idot, hanem hogy elmegy a napi rutinra.


Mi hazat nezunk es babaholmikat + autot es nyaralasokat mi is szervezgetunk alkalom attan. A habfurdo de jo is lenne, de csak zuhanyzo van a lakasban. :( Sajat hazban tuti lesz egy nagy kadam. :)


Masszazs is van ritkan, mert faradtan arra sincs kedve mindig. O meg nem szereti a masszazst, mert csikis. :)

2015. jan. 4. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!