Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne neketek is? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne neketek is? Ha meg emlitené de még azt se mondaná cseszd meg köszönöm hogy vagy nekem? Tegnap volt hogy 6 éve vagyunk együtt . Jo jo nem házassági évfordulo de nagyon szarul esett

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem. Én meg se tudnám mondani napra pontosan, hogy mikor jöttünk össze. Csak annyit tudok, hogy 1999 december közepén valamikor.
2015. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Te mondtál neki valamit? Mert ha te sem, akkor ennyi erővel ő ugyanígy háboroghatna rajta.


Egyébként többek között ez is különbség a házasság és az együttélés között. A házasságnak van évfordulója, az első randevú/csók/szex vagy összeköltözés időpontját a férfiak 99%-a nem tartja számon és nem is tartja fontosnak.

2015. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen, rosszul esne. De gondolom az elmúlt 6 évben sem hozott száz szálból rózsacsokrot... ha igen, akkor meg nagy a baj! Ha nem, akkor meg min lepődsz meg? N31
2015. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Korábban tudta az évfordulót? Mert akkor nekem is rosszul esne. De a férfiak feledékenyek, vagy nem foglalkoznak annyit az évfordulókkal, névnapokkal, születésnapokkal stb.
2015. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Most akkor megemlítette, vagy nem?


Amúgy ez a "köszönöm, hogy vagy nekem", ez mindig ilyen irritáló duma. Elsősorban azért vagyok vele, mert nekem jó, ő meg azért van velem mert neki is jó. Nem szívességet teszek ezzel. :)

Mi sose tartottuk, valójában fogalmunk sincs róla, mikortól kéne számolni az együttlétet.

2015. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem. Van házassági évfordulótok amit ünnepeltek, de most a megismerkedésetek napjának évfordulóján nem köszöntött fel és ez a baj? Te megköszönted neki, hogy ott van neked...? Gondolom nem, csak tőle várnád el.
2015. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De ugye te megkoszonted neki hogy o van neked?
2015. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De te ugye megemlítetted neki, hogy köszönöd, hogy van neked?
2015. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az évforduló csak a te saját ünneped? Mert, ha nem és annyira ünnepelni akartál te is kezdeményezhetted volna.
2015. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Egy vicces példa..


Valamit meg akartam nézni a tabletjén, mert nem volt kedvem átmenni az enyémért. Neki le van kódolva, mer a munkahelyén gyakran az asztalon hagyja csak úgy, ...

Szőval kérdezem mi a kód, mert eddig nem voglalkoztam vele.

A valasz, amikor összejöttünk.. Magamban.. De ééédees.. Erre ütöm.. Semmi., megint.. Semmi..

Drágám, mégis szerinted mikor jöttünk össze?

1 hőnappal korábbi dátumot mondotta drága..


Az est meg az esküvőnk előtt volt, de pot a kódjanak napjara tűztük ki a dátumot..;)


Tehát nekik a dátumok...hát szépen mondva sem mennek.. A sajat szülinapja is csak azért jut eszébe, mert megkérdezem mikor lenne alkalmas, hogy jöjjenek köszöntenia. Szülei( messze laknak 1 hőnappal előtte erdemes lefixálni)


Az enyémet meg azért tudja, mert anyuék megkérdezik minek örülnék..:)

2015. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!