Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban és a mindennapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban és a mindennapi életben a nőket illeti a vezető szerep, mert sokkal fejlettebb a komunikációs képességük mint a férfiaknak. Mire gondolhatott az üzenet küldője?

Figyelt kérdés
Ez az üzenetet tegnap kaptam egy hölgytől. Megmutattam a lányomnak, ő rögtön rávágta, persze, sokat beszélnek. Gondolom a küldő nem értene egyet a lányommal. Ki hogy látja?

2015. jan. 11. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell vele foglalkozni. el van tévedve.


"Kommunikációs képesség pont, hogy nem

a vezető szerephez kell. "


Ekkora baromságot is rég olvastam.


9.

Ez esetleg a létszámra igaz....

2015. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Párolt galóca ***** válasza:
10-es, Femicica kifejthetné bővebben az álláspontját, ahelyett hogy csak idehány valamit az oldalra.
2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem illet meg senkit a vezetőszerep a mindennapokban. Az, hogy a nők szeretnek a háttérből irányítani és manipulálni... az egy dolog. Egyenlőségre kell törekedni a kapcsolatban.


Cég esetén pedig nem tartom jó vezetőnek a nőket. Emocionális alapon döntenek. Pedig ott a racionális döntésekre van szükség. Egyes nők képesek a jól képzett alkalmazottat kirúgni csak azért, mert szebb a cipője.

2015. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem lehet vezető szerepeket kiosztani, pusztán nem alapján meg pláne hülyeség. Férfiak és nők között is vannak olyanok, akik jobban, és szívesebben irányítanak, valamint olyanok is, akik szívesebben maradnak a háttérben. Ez személyiségfüggő. De amúgy sem túl egészséges dolog egy párkapcsolatban, ha egyetlen ember dönt minden lényeges és lényegtelen kérdésben. Sem annak, aki az irányító szerepében van, hiszen könnyen összeroppanhat a rengeteg felelősség súlya alatt, sem annak, aki az irányított, aki ezáltal önállótlanná válik és folyamatosan csökken az önbizalma.
2015. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
13-as: egyes férfi főnökök meg képesek a jól teljesítő alkalmazottat azért kirúgni, mert nem dughatóak... nem a nemektől függ, ki a jó vezető.
2015. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha most megpróbáljátok be mesélni nekem, hogy a nők nagy része racionálisan dönt, akkor még hazudtok is.
2015. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már miert lenne, foleg az összes nőnek?

talan 16 irja jol miert nem jo igen sok nő vezetőnek.

Azt meg csak a nők gondoljak, h a pasik nem pletykalnak, csak nem igy hivjak.

2015. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!