Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudom helyrehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom helyrehozni a hibámat?

Figyelt kérdés

Nyáron lefeküdtem egy férfival, miközben nekem van párom.

Sajnos rájött, mert fellépett erre az oldalra. Hogyan tudnám helyrehozni, szinte naponta-2 naponta föl hozza ezt, miközben adtam neki választási lehetőséget hogy vagy mindketten megpróbáljuk helyrehozni és nem hozzuk fel egymás hibáit, vagy ha ez nem megy akkor lépjünk tovább.

Nekem nagyon fontos, és próbálok igyekezni, de az hogy az orrom alá dörzsöli nagyon nehéz.

Volt hogy részegen, elhordott mindennek és mindenkinek mondta hogy én mekkora kö**** ku*** vagyok, stb de én ezt megbocsájtottam.

Sajnos abban az időben elhanyagolt, lebukott hogy más nőkkel flörtölget, és beszélget, és nem kis dolgokat. Például hogy engem elküld két hétre külföldre csak hogy én pihenjek és ő kamatyolhasson azzal a nővel akivel a neten kezdett beszélgetni.


2015. jan. 11. 18:29
 1/7 anonim válasza:
Ez egy elcseszett kapcsolat. Ilyeneket olyan emberek nem tesznek, akik igazán szeretik egymást. Ti csak elvagytok egymással, de itt igaz szerelem nincs. Én is párkapcsolatban élek, de van méltóságom, és nem tudnék úgy a párom szemébe nézni, hogy lefeküdtem/flörtöltem mással. Tini korban, gyerek fejjel ez még elnézendő, de az is max 15-16 éves korig! Szerintem kezdjetek mindketten új életet, mert ha neked itt kell tanácsot kérned, és ezeket tettétek akkor ez a kapcsolat rég kihalt.
2015. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te nagy tévedésben vagy. Amit leírtál abból a vak is látja a hiba az, hogy még mindig együtt vagytok.

De ha mártírnak születtél ám legyen.... A rózsaszín ködtől nem látod, hogy nem szeret?

2015. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem más volt a kérdésem. Nagyon szeretjük egymást, lassan 9 éve leszünk együtt, első nagy hibánk, ezt szeretnénk helyrehozni. Ehhez kérnék tanácsot! Köszönöm!
2015. jan. 11. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

"vagy mindketten megpróbáljuk helyrehozni és nem hozzuk fel egymás hibáit, vagy ha ez nem megy akkor lépjünk tovább"


EZT te írtad, és te határoztad el. Akkor mi a kérdés? Mivel a párod nem tarjta magát ahhoz, hogy ne emlegesse fel a dolgot, ezért marad az, hogy továbblépsz.


Az meg, hogy lefekszel valakivel,aki nem a párod, magyarul megcsalod, nem "hiba", hanem igen komoly probléma, amin a párod nem tudja túltenni magát (érthetöen), ezért semmi értelme ráakaszkodni.

2015. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretet ez inkabb szokasbol vagyok egyutt

Iszik lekuvaz mas novelle kavar te meg megcsaltad.

Igazi mennyorszag

2015. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

:-) persze, nagyon szeretitek egymást... Jó vicc!

Idézlek:

" mondta hogy én mekkora kö**** ku*** vagyok, stb de én ezt megbocsájtottam" miután mással luffantottál, még jó, hogy elhord mindennek! Minek maradtatok együtt?

" más nőkkel flörtölget, és beszélget, és nem kis dolgokat" Minek vagytok együtt?

" engem elküld két hétre külföldre csak hogy én pihenjek és ő kamatyolhasson azzal a nővel akivel a neten kezdett beszélgetni." :-) még mindig azt kérdezem, minek vagytok együtt??


Persze, elfelejtettem, nagyon szeretitek egymást...

2015. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos egy ilyen megcsalás, vagy annak kikiáltott "hiba" sosem lesz feledhető. Ezt 50 év múlva is vissza fogod hallani! Egy vitában ő mindig is ütőkártyaként fogja ezt használni, a TE megalázásodra! Ez már csak rosszabb lesz!

Én egyszer elkövettem azt a hatalmas, halálos bűnt, hogy a gyerekkori exemet, fiúját és társaságát meg mertem hívni a párommal "Közös" lakásunkba, hogy egy buli előtt ott bontsunk ki egy pezsgőt.

Éveken át hallgattam, hogy meg akartam csalni. Valójában fel sem jöttek, de onnantól kezdve 500 Verzióban, 500 módosítással vágta a pofámba a semmit éveken át. Hál istennek vele is szétmentem már...

De a válasz a kérdésedre - ezt már sehogy ne akard helyrehozni. Próbálkozhatsz, szarakodhatsz, még ide is kiírhatod a kérdésed - de a választ már te is tudod! -Sehogy. Ez már leves!

2015. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!