Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válságban van a házasságom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojojjo kérdése:

Válságban van a házasságom. Külföldön dolgozok 3 havonta járok haza. Kapcsolat köztünk semmi. Semmilyen téren. Hogyan tudnám ezt helyrehozni? Mit tegyek? Sokat veszekedtünk most meg már érdektelen velem szemben.

Figyelt kérdés
Én is kezdek az lenni mert nem foglalkozik velem mint férfival.
2013. dec. 30. 20:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki magaddal, vagy gyere haza.
2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudnám ezt helyrehozni?"


Esetleg például úgy, hogy elgondolkodsz azon, mire elég az, ha 3 havonta látogatod meg a feleségedet. Lehet akármekkora szerelem két ember között, ha elválasztja őket több száz vagy ezer kilométer éveken át. Nekem senki se mondja, hogy hosszútávon fent lehet tartani egy házasságot úgy, hogy három havonta látja a párját.

2013. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Csatlakozom az elsőhöz.


Nem egy ilyen párt ismerek, de ahol 1, max 2 éven belül nem oldódott meg ez a helyzet, ott szétváltak. Az nem házasság, ahol 3 hétig nem látják egymást a felek!

2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Kijönni biztos nem jönne, de hazajönni sem tudok de ha gyakrabban járnék talán?
2013. dec. 30. 20:58
 5/32 anonim ***** válasza:
igen..szerintem is ugy lehetne megoldani, hogyha mondjuk benne lenne abban, hogy ö kimegy dolgozni.. ö mit mond? szerinte hogyan lehetne megmenteni ezt a házasságot?
2013. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
miért nem menne ki?
2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én akiket ismerek és kibírták náluk hetente járt haza a férj minden hétvégére. Ez még jó is volt nekik mert így hétközben mindenki intézte az ügyes bajos dolgait, hétvégén viszont csak egymáséi voltak. Hozzáeszem ez nem a házasság elején volt, hanem mikor már felnőtt a gyerekük. Az ilyen távkapcsolat viszont ahol max havonta látják egymást nem él sokáig. Tényleg csak az a megoldás ha ő kimegy vagy te hazajössz, legalább hetente. Ha viszont már nem is veszekszik csak érdektelen, akkor lehet hogy ő már meghozta a döntést.
2013. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudsz olyan sűrűn hazajönni, szerintem, hogy ez megoldódjon!

Vagy te gyere haza, vagy ő menjen ki.

2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
attol tartok én is hogy már meghozta. de akkor viszont értelme nincs csurni csavarni a dolgokat, van egy gyerekünk is 3 éves. Neki biztos fájna. Vagy lehet nem mert ugy se lát csak 2-3 havonta
2013. dec. 30. 21:05
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Ti nem olvastátok el rendesen a kérdést?

Milyen három hetente meg havonta?


A kérdező azt írta, hogy HÁROM HAVONTA jár haza!


Mondja már meg nekem valaki, hogyan lehet egy házasságot úgy fenntartani, hogy évente négyszer látja a párját? Évszakonként egyszer? Ember nincs, aki ezt hosszútávon bírná! Minek van párom, ha nem látom?


Persze, kiment dolgozni, hogy legyen házra való, kenyérre való, de mindeközben meg tönkremegy a legfontosabb, a házasságuk, ami az egésznek az alapja!

2013. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!