Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi vagyok a véleményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményekre. Házasként melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1: Itthon maradni,dolgozni és venni egy lakást jó olcsón,ami belefér a keretbe (7-8-9) millióért,ami persze kb. panel lenne max. tégla lakás és a lakásra felvett pénzt törleszteni az itthoni fizetéssel.


VAGY


2: Itthon venni egy ilyen olcsó kis lakást amilyet az 1-es pontban írtam,de közben külföldre kimenni dolgozni jóval több pénzért és a külföldön megkeresett pénzből törleszteni,majd ha elég pénzünk lesz,hazajönni és nagyobbra cserélni a lakást,esetleg kertes házat venni belőle. Hozzáteszem arra lenne a lakás,ha hazajövünk év közbe akkor tudjunk hova menni.


Szerintetek? Azért kérdezem,mert nyilván a 2. kockázattal jár és úgymond itt kellene hagynunk mindent a bizonytalanért.

Ti belevágnátok?


2015. jan. 15. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

MI házasok vagyunk, de én rosszul vagyok a lakásvásárlás gondolatától, teljesen albérletpárti vagyok. Most is külföldön élünk, és jövőre tovább szeretnénk költözni egy másik országba. Eszemben sincs letelepedni, főleg nem itthon. :D

Persze el tudom képzelni, hogy valaki erre vágyik, de gyűjts még hozzá inkább, és vegyél egy sokkal szebbet és nagyobbat! Jótanács, hogy a pénzed ne tartsd sokáig magyar bankszámlán.

2015. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőség egyértelműen külföld!

De nem szabad lakást venni azért hogy mikor hazamentek pár hétre legyen hova menni. A közös költséget ugyanúgy fizetni kell , valamint a lakás egy idő után tönkremegy ha nem lakják, vagy esetleges betörés is lehetséges.

Valamint ha ketten tudtok külföldön dolgozni akkor a meglévő pénzetek mellé 2 év alatt ha ügyesek vagytok összejön amiből már meg is van a kertes ház. Az hogy hitelt vesztek fel meg a legnagyobb baromság mert mért fizetnél többet vissza a banknak mikor a kinti munkából max. 2 év kicsengeted egyben? Ha csak tényleg a ház megszerzéséért mentek ki külföldre akkor simán kivitelezhető ennyi idő alatt, ez tapasztalat.

2015. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!