Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek meg? Egyszeruen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek meg? Egyszeruen megbolondulok a ferjem mellett?

Figyelt kérdés
3eve vagyunk hazasok, kozos gyerekunk van, a hazassag elejen ment minden es a hazassagunk elott is, De hirtelen rossz tarsasagba keveredett, eljar sorozni, hazajon es folyton veszekszunk mindenen. A szuleimet szidja mert szegenyek, lenezi oket! Engem is. Allandon kunyiznom kell, pelusra, samponra, es egyeb dolgokra! Ha enni keszul akkor: tanyert, villat, kenyeret, sot , az eg vilagon mindent eleb kell tennem! A tuzet en rakom altalaban, Szoval nemhogy segitene inkabb hatral, Ha telefonon beszelek a szuleimmel vagy a baratnommel akkor karonkodik egyet es le is kell tennem a telefont. Es ki is jelenti, hogy a csicskaja vagyok. Elhagynam barmelyik percen, de nincsen hova mennem, Allast szeretnek keresni, hiszen a heten lejart a gyesunk, de nem tudom, hol keressem hiszen nem szeretnek mellette maradni, A szex az megvan de a szerelmeskedes nincsen mint ami volt regen! Azt hiszem olykor, hogy megvagyok menve idegileg, Sokszor merges vagyok mindenre mindenkire, Nem tudok meginni egy kavet sem anelkul, hogy megkerdezze, nincsen egyeb dolgom?! Jelen pillanatban is a sorozoben van, telefonon hivtam es kozoltem , hogy vegyen egy kenyeret mert nincsen es holnap vendegeink lesznek a valasza az volt NEM! Miert nem vettem en?! 3000 ft ad hetente!vagy meg annyit sem! Uj nadragot, cipot nem vettem meg magamnak csak kb 3 szor 3 ev alatt amiota hazassagban elunk! A szuleimtol szoktam kerni dehat nekik sincsen sok! Es mar nem is szeretnem traktalnI oKET, Haza nem tudok koltozni mert a fiu testverem hamarosan elveszi a mennyasszonyat es a szulei hazban fognak elni, Zsufolt lenne6 fo egy 4 szobas hazban. Tartalek penzem nincsen, a keresetem az itteni hazban van amiben a ferjemmel elunk! Szeretnek kulfoldre menni, hogy tegyek felre penzt de nincsen meg a kello akaratom, hiszen a gyerekemet nem szeretnem itt hagyni anyosomekra! Tudom, hogy picit furak a soraim de remelem olvashatoak, Hiszen most is tiszta ideg vagyok( A ferjem bevan rugva , kenyerunk holnapra nincsen es vendegunk lesz) Sorolhatnam. A kinos megjegyzestol ovjatok, Es igen tudom az lenne a legjobb ha fognam a gyerekemet es lepnek, de senki nem tart el, es senki nem ad ki berbe lakast ingyen! ?

2015. jan. 17. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szóval miért is nem mehetsz a szüleidhez? Ha 4 szobás házban álnek, akkor ha jól számolok, 1 a szülőknek, 1 tesőgéknak, és még 1 neked, és szintén 1 a gyerekednek is jut. Vagyis mi akadálya, hogy hazaköltözz?
2015. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Pedig csak a szüleidhez mehetsz. Akármilyen munkát elvállalhatsz és nem hiszen hogy sok lenne négy szoba ideiglenesen ennyi embernek. A szükség nagy úr. Ez az egyetlen lehetőséged.
2015. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
4 szobás házban 6 ember az már zsúfoltság? Sztem költözz a szüleidhez.
2015. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Szóval nem hiszem hogy sok lenne 6 ember ennyi szobára. Elírtam.


2 - es voltam.

2015. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 megadeth18 ***** válasza:
92%
Részvétem a köcsög férjed miatt. Menekülj, amíg még lehet, és az ilyen férjek pusztuljanak el. Megnyomorítják a család életét.
2015. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, 4 szobában bőven elfértek, ha a gyerekkel egy szobában vagy, még egy szabad vendégszoba is marad. Átmeneti állapot, ameddig nem találsz munkát, aztán később, ha megkapod a részed a házból, még talán sajátot is vehetsz. Miért akarnál egy részeges alak csicskája lenni? Milyen jövőt látsz a kapcsolatban? Te is tudod, hogy senki más nem fogja megoldani a helyzetedet, csakis te tudod, és csakis költözéssel.
2015. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem oket terhelni magammal es a gyerekkel, lehet , hogy ez lenne a legjobb megoldas nekem es a gyerekemnek, de ok lehet csak egy ideig orulnenek nekunk, vagy nemtudom, hiszen gondolom a tesomek is szeretnenek babat... Edesapam sajnos egeszsegugyileg nem all jol! Edesanyam ugyszinten, nem szeretnem oket a gondjaimmal idegesiteni, nem szeretnem ha latnak rajtam az sok banatot . Hiszen nem meselek nekik a bajairol, mert nem akarom , hogy fajjon nekik, Ha tudnanak az egeszrol akkor biztosan szivesen varnanak, de jo lenne azert kulon a gyerekkel! Hogy alljak a talpamra es bebizonyitsam ennek a taplonak is, hogy igenis nelkule is boldogulok, de ez inkabb a gyerekrol szol, nem hurcolhatom, szulemhez aztan megint , es igy tovabb amedigg veglegesulne az otthonunk!
2015. jan. 17. 19:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az tünt fel,hogy 4 szobás lakásba nem tudsz hazaköltözni,ha a konyhában aludnék,akkor is hazamennék, de ez attól is függ,hogy a szüleiddel milyen viszonyban vagy.
2015. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6/7 Az itteni hazbol reszem nem lesz, hiszen nincsen a neven semmi sem nekem sem nekem, A szulei tisztaban vannak azzal , hogy milyen , telket kaptunk de nem a nevunkre, mi epitettuk fel, de anyosom azt hajtogatja : Csak akkor lesz a nevunkon ha ok mar nem elnek!
2015. jan. 17. 19:45
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég a szüleimhez mentem volna a helyedben! A szüleid szeretnek, és nem fognak kidobni, mert nem fértek el, hidd el, náluk mindig lesz helyed. A férjed nem fog változni! Vagy megakarod várni amíg megver? Minél előbb válj el tőle! A jövővel meg ne törődj, úgyis lesz valami, olyan nincs, hogy ne lenne!
2015. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!