Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek meg? Egyszeruen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek meg? Egyszeruen megbolondulok a ferjem mellett?

Figyelt kérdés
3eve vagyunk hazasok, kozos gyerekunk van, a hazassag elejen ment minden es a hazassagunk elott is, De hirtelen rossz tarsasagba keveredett, eljar sorozni, hazajon es folyton veszekszunk mindenen. A szuleimet szidja mert szegenyek, lenezi oket! Engem is. Allandon kunyiznom kell, pelusra, samponra, es egyeb dolgokra! Ha enni keszul akkor: tanyert, villat, kenyeret, sot , az eg vilagon mindent eleb kell tennem! A tuzet en rakom altalaban, Szoval nemhogy segitene inkabb hatral, Ha telefonon beszelek a szuleimmel vagy a baratnommel akkor karonkodik egyet es le is kell tennem a telefont. Es ki is jelenti, hogy a csicskaja vagyok. Elhagynam barmelyik percen, de nincsen hova mennem, Allast szeretnek keresni, hiszen a heten lejart a gyesunk, de nem tudom, hol keressem hiszen nem szeretnek mellette maradni, A szex az megvan de a szerelmeskedes nincsen mint ami volt regen! Azt hiszem olykor, hogy megvagyok menve idegileg, Sokszor merges vagyok mindenre mindenkire, Nem tudok meginni egy kavet sem anelkul, hogy megkerdezze, nincsen egyeb dolgom?! Jelen pillanatban is a sorozoben van, telefonon hivtam es kozoltem , hogy vegyen egy kenyeret mert nincsen es holnap vendegeink lesznek a valasza az volt NEM! Miert nem vettem en?! 3000 ft ad hetente!vagy meg annyit sem! Uj nadragot, cipot nem vettem meg magamnak csak kb 3 szor 3 ev alatt amiota hazassagban elunk! A szuleimtol szoktam kerni dehat nekik sincsen sok! Es mar nem is szeretnem traktalnI oKET, Haza nem tudok koltozni mert a fiu testverem hamarosan elveszi a mennyasszonyat es a szulei hazban fognak elni, Zsufolt lenne6 fo egy 4 szobas hazban. Tartalek penzem nincsen, a keresetem az itteni hazban van amiben a ferjemmel elunk! Szeretnek kulfoldre menni, hogy tegyek felre penzt de nincsen meg a kello akaratom, hiszen a gyerekemet nem szeretnem itt hagyni anyosomekra! Tudom, hogy picit furak a soraim de remelem olvashatoak, Hiszen most is tiszta ideg vagyok( A ferjem bevan rugva , kenyerunk holnapra nincsen es vendegunk lesz) Sorolhatnam. A kinos megjegyzestol ovjatok, Es igen tudom az lenne a legjobb ha fognam a gyerekemet es lepnek, de senki nem tart el, es senki nem ad ki berbe lakast ingyen! ?

2015. jan. 17. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kenyszerhelyzet. Muszaj a szuleidhez koltozni. Nem kell orokre, csak amig rendbejossz anyagilag ugy, hogy a sajat labadra allj. Nekem ugy tubik, hogy tulsagosan csak masokra gondolsz, a magad boldogsaga nem szamit neked semmit, nem szereted magadat. Szerintem a jelenlegi helyzeted is ennek koszonheto. Nem szegyen segitseget kerni es elfogadni, foleg csaladtagtol nem. Ez nem kihasznalas. Nekem teljesen termeszetes lenne, hogy csaladtagot befogadok, sot, orulnek is, hogy velem lakik.
2015. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt pedig ne aggodj. Van annal rosszabb, mint az, ha hurcolasszak ide-ode, megpedig az, ha ilyen apa nellett kell felnoni.
2015. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat! Lehet, hogy igazatok van! Ez igy nem elet, a gyerekunket viszont imadja!Ha jozan akkor kulonosebben nincsen vele baj meg felnem hozok olyan temat, hogy: elfogyott az olaj, stb.. Penz imado es csak tartana a szekrenyben es sorozne belole, de en es a gyereknek ruha vagy valami, ah, az a valasz van eleg!
2015. jan. 17. 20:00
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a büszkeséget egy idő után félre kell tenni. A szüleid nagyon rosszul éreznék magukat, ha kiderülne, te ilyen életet élsz, csak azért, mert félsz, hogy a terhükre lennél. Döntsék el ők szerintem, hogy mennyire fontos a lányuk és unokájuk élete.. egyébként pedig nem évekről van szó, ha a bátyád és barátnője gyereket akar, az minimum 9 hónap, de nem látom, nekik miért lenne több joguk ott nevelni a gyereküket, mint neked. Menj, mondd el neki, mi a helyzet, és kérj tanácsot a megoldáshoz.
2015. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyedül a szüleid tudnak neked úgy segíteni, hogy nem leszel a terhükre. Hiszen ott lesz az unoka is. 4 szoba pont elég "3 családnak" átmenetileg. Ahogy írtad, le kéne lépned. A fickó nem fog változni, ha mindent magasról le...

Aztán legyél határozott és álj készen arra is, hogy nem akar majd engedni, vagy ígérget. Legyél kemény. Aztán majd anyukádéknál sírhatsz, ha fáj. De neki ne mutasd. Egyedül nem lehet gyereket nevelni és fenntartani egy háztartást zsebpénzből.

2015. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ha csak vársz összetett karokkal, a helyzet nem fog változni. Ne szégyelld a szüleid segítségét kérni! Kitartás!! :)
2015. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket imadja. Aha, mert meg pici es cuki es egyebkent sincs sok dolga vele. Mi lesz, ha majd megno es mar extra igenyei vannak, meg visszabeszel? De meg ha semmi konfliktus nem lesz koztuk, akkor sem eppen egeszseges dolog ilyen csaladban felnoni. Ezt tanulja meg, hogy apuka szepen atgazolhat anyukan. Nalunk nem volt kozel sem ennyire durva a helyzet, de apukam eleg zsarnoki volt igy is. Most, 22 evesen, pszichoterapia utan kezdek eljutni oda, hogy egyreszt, a ferfinak lehet nemet is mondani, pl nem kotelezo mindenkivel lefekudnom, aki megker ra, sot, randiznom sem kell minden idiotaval, csak mert szepen ker. Sot mi tobb, ferfi nelkul is teljes egesz vagyok, igy nyugodtan ott lehet hagyni egy mergezo kapcsolatot. Igen, ezeket mind tanulnom kellett, mert otthonrol nem ezt a mintat hoztam. Szeretned, ha a te gyereked is ilyen lenne?
2015. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikünk azt mondja menj haza a szüleidhez! Hidd el...fiatal vagy még ahhoz hogy tönkre tedd az életed! EGYETLEN egy van belőle!
2015. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

szia!


"telket kaptunk de nem a nevunkre, mi epitettuk fel"

Itt kezdődnek a bajok... ebbe nem lett volna szabad belemenni.Tudom késő bánat, meg már biztos tanultál belőle.


Én is azt javaslom amit előttem többen, költözz a kicsivel a szüleidhez, tudod sok jó ember kis helyen is elfér !


Nekem haverom 14-15 éves koráig egy szobában lakott a szüleivel meg a hugával!


Semmi gond nem volt mindent meg lehet oldani, de ne hagyd hogy odáig fajuljanak a dolgok, amit már más is írt hogy esetleg megver vagy ilyesmi. Neked kell lépned , ő nem fog megváltozni! Ezt tudatosítsd magadban!

2015. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
talán először kérdezd meg őket. Ne légy büszke, a gyermekeid érdekeit nézd, ne ilyen barom mellett nőjjenek fel!
2015. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!