Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyenkor mit tehet a nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehet a nő ha nem akarja megcsalni a férjét?

Figyelt kérdés

Romokban a házasság, próbálkozás alig negyed gőzzel történik, hogy megmenthessék. És előjött a szex, és az ahoz kapcsolódó dolgok. A gépies rutin, már semmit se jelent, nem okoz az emléke se örömet, csal mosolyt az arcra.

És itt jön a képbe egy ex, aki nem véletlen ex, viszont majd 10év után is ugyan úgy vonzó. Sem a nő sem az ex nem lép, mert a madik fél, de ez meddig mehet így. Mert az exet oké vissza leépíti, de utána vakon és süketen járjon a világban...


2015. jan. 21. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár a felét nem lehet érteni, hogy mit írtál, de a kérdésedre a válasz:

Ha ennyire rossz a házasság, hogy esély sincs a megmentésére, akkor szépen, csendben elválni, és mindkét fél újra kezdheti az életét, tisztán, becsületesen.

2015. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?


Ami nekem lejön. Vagy te, és a nem működő házasságod. És van az exed, akihez vonzódsz, legalábbis szexuálisan.


Mi a kérdés?


Válj el! És keress egy 3. pasit.

Vagy inkább maradj egyedül, és gondolkozz el azon, hogy tulajdonképpen mit is akarsz!

2015. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Váljatok el.
2015. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tehetsz,hogy a férjedet nem csalod meg ,amig vele élsz!Válj el, utána csinálhatsz,amit akarsz.

Az ex.-nek van családja?

2015. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bence_ ***** válasza:
Miért beszél valaki magáról harmadik személyben?
2015. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaz a felét nem értem az apróbetűsnek, így csak a főkérdésre válaszolok: Ha nem akarja megcsalni a férjét, de mégis le akar feküdni mással, akkor el kell válni. Logikus.
2015. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem miért kell más szemszögéből leírnod a történeted? így csak érthetetlen lesz.

szerintem, ha már nem akarsz lenni a férjeddel, akkor először válj el tőle.

utána nem értem miért kéne pont az exeddel összeállni, akiről nem sok jót írtál.

2015. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs megoldás, akkor tisztességgel lezárni a kapcsolatot, utána lehet mással kavarni.
2015. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Választanod kell: maradsz az "unalmas" férjnél.Vagy:irány az ismeretlen,bizonytalan jövő.Nem egy ilyen boldogtalan feleségnek dobtam már fel az általuk monoton-unalmas életét.A legtöbb esetben a szerencsétlen férj,közben hajtott ezerrel,hogy a párja ne nélkűlözzön.
2015. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem ne a szexen járjon az eszed,hanem iratkozz be esti iskolába,hátha megtanítanak,mondjuk fogalmazni.Akkor majd megpróbálhatsz majd a házastársaddal is kommunikálni,mert talán megérti,hogy egyáltalán mit akarsz mondani,aztán lehet ,hogy még rendbe is tudod tenni a dolgokat,ha nem akkor válj el.
2015. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!