Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek. Mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?

Figyelt kérdés

A feleségem néhány hete éjszaka felkel és átkutatja a ruháimat, kizsebeli az öltönyömet. Én azt is észre veszem, ha egy papír zsebkendő nem ott van, ahova tettem. Ha a tárcám másik zsebemben van, mint ahol tartom, másképp vannak elrendezve benne az iratok, egyebek, azt szerintem még a kevésbé figyelmeseknek is szembetűnő. Tudom csúnya vagyok, de színlelve az alvást, egész mulatságos ez az éjszakai kutakodása. Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet. Persze nem jelentkezik senki!

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?

Este megmutatom neki a válaszokat.



2014. dec. 11. 08:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak a boldogságot keresi. Valószínűleg nem elég neki, amit kap a férjétől, és nem érti, hogy a férfi mire pazarolja az energiáját, ha nem rá. Ha megkapná azt a szeretet mennyiséget, amire szüksége van, valószínűleg nem csinálna ilyeneket.
2014. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%

Hogy megbizonyosodjon arról,hogy csalod vagy nem.Nem bizik meg benned.Ha egy feleség elkezd kutakodni, keres valami bizonyitékot,biztosan hall,olvas ilyen dolgokról,itt is pl.gyakorin.Viszont te észrevetted és még ki is játszod, nem biztos,hogy jót tesz az idegeinek.

Ovatos vagy a leirtak alapján.

2014. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
84%

Azt keresi, hogy egy másik nő közrejátszik-e abba, hogy a kapcsolatotok nem működik.

Inkább a nejeddel foglalkoznál hülye viccek helyett.

2014. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem valami oka biztos van rá, hogy ezt csinálja. Lehet ez akár képzelt ok, vagy valami olyan dolog aminek alapja van és bizonyítékot keres. Lehet, hogy te észre sem veszed, de mondjuk máshogy viselkedsz mostanában (akár munkahelyi dolgok miatt is), ő pedig ezt nem tudja mire vélni. A helyedben inkább leülnék vele beszélgetni erről, hogy miért érzi úgy, hogy át kell túrnia a cuccaidat az éjszaka közepén. Ezzel, hogy "este majd jól megmutatod neki a válaszokat", megszégyeníted, de a probléma nem lesz megoldva.
2014. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
71%

Mindig jokat rohogok az ilyen felhaborodott kerdeseken:DDD

Fiuk! Nem kellene flortolgetni, csapni a szelet mindenfele gadzsinak, akkor nem lennenk feltekenyek (kiveve azokat akiknek ez a maniaja).

Ennyi az oka.

Meghallgatnam ot is!

2014. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
88%

Ez miért kérdés? Nyilván valami történt, ami miatt féltékeny, bizonytalan. Vagy éppen nem történik semmi, köztetek.

Ez meg jó, hogy miért nem kérdezi meg. :) Ja, mert általában ha rákérdeznek a megcsalásra, akkor a másik fél be szokta vallani?

Egyébként meg nem szép, hogy turkál a cuccaid között, de hogy te még direkt telefonszámokat rejtesz el neki, na ez még durvább.

Látod, hogy szenved, hogy valami baja van és nem nyugatod meg, hanem még ráteszel egy lapáttal? Remek házasság lehet, ahol a másik élvezi, hogy a társa szenved.

2014. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim válasza:
76%
Ez egyértelmű. Ha a nő nem kapja meg azt a szeretetet, odafigyelést, törődést, amit igényel, felmerül benne, hogy "más" kapja ezt a párjától. A férfi egyszerű, nem tud többfelé teljes mértékben figyelni. Ha az érdeklődését felkeltette más nő, akkor otthon hanyagolja az asszonyt. És ezt a nő nagyon jól tudja, és érzi is. Egy nővel minden nap éreztetni kell, hogy ő NŐ, és csakis ő számít, senki más. Ha ez huzamosabb ideig nincs meg, akkor kezd nyomozásba a nő. Valami bizonyíték után az igazára. Így jártam én is. Rákérdeztem, lehordott mindennek, paranoiás vagyok, féltékeny hülye, kezeltessem magam. Erre keyloggert telepítettem a pasi gépére (billentyűzet figyelőt), tudom nem szép, de az sem az, amit találtam! Szerelmes levelek másik nőnek, hazugságok rólam...stb. Tényleg mutasd meg neki a válaszokat!! Én mellette állok.
2014. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
81%

Én speciel semmit nem keresek :-) Nem lenne egyszerűbb,ha megkérdeznéd tőle? Kérdezd meg mivel adtál rá okot, hogy kutakodjon.

Itt az oldalon az őszinteség teljes hiányát veszem észre a kapcsolatokban, mert mindenki itt kérdez meg olyan dolgokat, amit egyenes úton meglehetne kérdezni a párjától. Téged sem értelek, de a feleségedet sem értem, hogy miért nem beszéli meg veled, ha valami nyomja a szívét. Miért őrli magát csendben és titokban napok óta?

Majd írd meg ha jutottatok valamire.

2014. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
73%

Még viccesnek is lehetne találni az ötletet, ha nem állna mögötte szenvedés.

Milyen ember vagy te, hogy a feleségednek (akit állítólg szeretsz) nemcsak bánatot okozol, de képes vagy napokig elnézni, hogy gyötrődik?

Nem hiszem, hogy ezeket a véleményeket megmutatod a feleségednek. De kirakatba sem fogod őket tenni.

2014. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező, érzelmileg messze nem vagy a csúcson.
2014. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!