Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy tökéletes feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tökéletes feleség?

Figyelt kérdés

Már gondolom az ilyen alap dolgokat leszámítva, mint őszinte meg hűséges... Milyen nő az, aki mellett szívesen leélitek az életetek, nem bánjátok meg a döntést és örömmel öregedtek meg az oldalán?


Szeretnék ilyen nő lenni (mint gondolom, mindenki), és kíváncsi vagyok, ez miben nyilvánul meg.


Előre is köszönöm!


2015. jan. 23. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Tökéletes feleség nem létezik, mint ahogy tökéletes férj sem.

Őszintén szólva én nem is szeretnék az lenne, a hibáimmal együtt szeressen és fogadjon el a férjem :)

2015. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kései Sirató ***** válasza:
87%

A kérdés legfeljebb úgy értelmezhető, hogy valaki számára tökéletes.

Mindenkinek más-más elképzelése van a tökéletesről.

Olvass könyveket a témában!

2015. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, de kifejtettem később, hogy mit értek tökéletes alatt. Aki mellet szívesen leél több tíz évet az ember. Tökéletes ember úgy általában nincs, ezzel én is tisztában vagyok. :)
2015. jan. 23. 12:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Na erre en is kivancsi vagyok....na nem mintha hazasodni akarnek:)
2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Olyan aki szivesen leel egy eletet az oldalamon.
2015. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Néma.
2015. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Amikor a munkából hazaérünk, minden este finom vacsorát készít, és elkényeztet mindenfélével. Aztán az ágyba bújva ő kezdeményez, és érzékien a fülembe súgja, hogy mehet análba nyugodtan. :P


Amúgy viccet félretéve nem tudom. Nem szeretnék ilyen követelményeket előre rögzíteni vagy elképzelni. Ne nekem kelljen megszabni, milyen legyen a lány, hanem hadd szeressek bele azért, amilyen ő saját magától! ;)

2015. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb annyira megválaszolható hogy mi az élet értelme.

Egy biztos: ha valaki állandóan azt a nőt keresi, aki számára tökéletes, akkor mindig egyedül lesz mert ilyen nincs. Mindenkinek vannak hibái.

2015. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kései Sirató ***** válasza:
37%

Azért van néhány ötletem:

legyél szép, csinos, kedves, udvarias, hűséges, szorgalmas, jártas, tanult, ezek ellen egy pasinak se lesz kifogása :D

2015. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

- nem hisztizik, sértődik be a semmin

- házasság után sem lesz sárkány

- ha baja van, meg tudom vele beszélni, ugyanúgy az enyémet is

- a gyerek nem veszi el az eszét (értsd: továbbra is nőként IS működik, nem a gyerek lesz a világ közepe, engem meg le se... és itt nem csak a szexre értem)

- támogat lelkileg, ha kell, anyagilag

- nyitott, vidám, mosolygós, csinos

- laza (ne görcsöljön a házimunkán, ha úgy döntünk, hétvégén elmegyünk valahová...)

- és egyszerűen érezzem jól magam vele (meg persze a jó szex sem utolsó) ;)


Szerintem ezek fontos dolgok.

2015. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!