Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy tökéletes feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tökéletes feleség?

Figyelt kérdés

Már gondolom az ilyen alap dolgokat leszámítva, mint őszinte meg hűséges... Milyen nő az, aki mellett szívesen leélitek az életetek, nem bánjátok meg a döntést és örömmel öregedtek meg az oldalán?


Szeretnék ilyen nő lenni (mint gondolom, mindenki), és kíváncsi vagyok, ez miben nyilvánul meg.


Előre is köszönöm!


2015. jan. 23. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem is az a kérdés hogy a házasság elején milyen a tökéletes feleség, hanem milyen lesz 10-20-30-40 év múlva?
2015. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Van köztünk, férfiak között egy mondás:

- Nem az az igazán jó nő, akivel szívesen ágyba bújsz, hanem az, aki mellett szívesen felébredsz.

Szóval egy ideális (nem "tökéletes") feleség mellett az ember fia bizony szívesen és jókedvűen ébred.

2015. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2%
nem beszél sokat, van egy ferrarija az apjának meg egy kocsmája
2015. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm számára a férje a tökéletes férj.

Én meg 5 perc után lábrázást kapok a faszitól, annyira (számomra) idegesítő természete van.


Szóval a tökéletes ennyire relatív. Ő jobbat elképzelni se tudna, én meg 5 percet is nehézkesen bírok ki vele egy légtérben.

2015. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
kinek milyen ! Mindenkinek az a tökéletes aki nélkül nem tud élni
2015. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenkinek más a tökéletes!
2015. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenkinek más a tökéletes, van, aki a vadabb nőket szereti, van, aki a szerényebbeket. Van pár tulajdonság, amit azért nagy átlagban szeretnek a férfiak:

Kedvesség, hűség, vidámság, lazaság, gondoskodó természet


Tehát ezeken kívül már egyéne válogatja, hogy egy szemüveges titkárnőt képzel el maga mellé vagy egy topmodellt.

2015. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!