Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tehetek még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetek még?

Figyelt kérdés
A férjem szinte sohasem szól hozzám. Persze ha kérdezem válaszol,de magától nem igazán kezdeményez beszélgetést.Amikor hazajön a munkából csak a telefonját nyomkodja. Már kértem szépen, csúnyán de szerintem nem is érti, mi bajom. Vagy csak nem érdekli.
2015. jan. 24. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem legyel egy picit hatarozottabb a ferjeddel szemben. Kerd meg, hogy menjetek el valahova szorakozni. Ha nemet mondd akkor fenyegesd valassal. Ha a valasba beleegyezik, akkor sajnos mar nem igazan szeret. Esetleg menjetek el parterapiara.
2015. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"fenyegesd valassal"


Nem tudom hogy ezt a szófordulatot mindig ugyanaz a kommentelő használja e, de ha igen, akkor a női nem szégyene vagy!!!

2015. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Szervezz programot heti egyszer. Mozi, pizzéria, egy kávé, séta.
2015. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Az elsőnek pedig igaza van. Nálunk is volt ilyen, nagy nehezen sikerült túllendülni rajta... máig nem tudom mi volt az oka, de rettenetes érzés, hogy ülünk egymás mellett hétvégén, és ha én nem szólok hozzá ő órákig csendben lenne, nyomkodná a gépet, telefont, kapcsolgatná a tv-t, babrálna itt-ott... pedig előtte ő is beszédes, sőt, érdeklődő típus volt.

A másik, hogy nálunk a válaszadás is a "ja, aha, igen, ühüm, mm" kombóra korlátozódott, már komolyan azt hittem beadom a válópert mert gyakorlatilag egy tárgynak éreztem magam, mint aki a falnak beszél, meg mint aki ott sincs.


Lényeg a lényeg, többször nyomatékosítottam benne, hogy az ühüm az nem válasz, és kértem hogy mondja el a véleményét a dolgokról. Amikor órákig nem szólt hozzám ismét felhívtam rá a figyelmét, hogy x órája meg sem szólalt, és ő ezt normálisnak érzi-e. Egy idő után csak-csak elszégyellte magát. Emellett bevetettem azt is, hogy ha ő mesélt valamit véletlen, én is ja, aha, stb.-vel válaszoltam, majd amikor megsértődött egyszerűen közöltem vele, hogy én ezt érzem minden nap, és hogy elgondolkodhat rajta, hogy ez normális-e házastársak között. Hát egy idő után rájött, hogy nem, de hónapok kérdése volt bizony, és sok határozottságba telt nekem, hogy ne akadjak ki és ne szomorodjak el gyakran a viselkedésén.

2015. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

"fenyegesd valassal"


Csak ha tényleg válni akarsz. Mert ha rábólint, hogy okés, akkor lesz ám sírás-rívás...

2015. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%
Én nő vagyok, de ha engem valaki "válással fenyegetne", segítenék neki csomagolni!
2015. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a telefon nyomkodás valós társas kapcsolatok helyett korunk népbetegsége. Szerintem ez már egyfajta függőség, ami nagyon sokakat érint. Barátnőm férje, akivel addig semmi baj nem volt, mióta van tablet, okos telefon, meg ilyen dolgok, azóta ugyanezt csinálja, és képtelen lekattanni a telefonról. Ők most már válnak :-(
2015. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Kerd meg, hogy menjetek el valahova szorakozni. Ha nemet mondd akkor fenyegesd valassal."


Hát, akinél az tényleg válóok, az inkább meg se házasodott volna.

2015. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!