Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pasik véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleményére lennék kíváncsi! Kinek milyen volt a legénybucsuja? Milyen programok voltak?

Figyelt kérdés

#legyénbucsu
2015. jan. 26. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Lementünk a balcsira, bérelt ház, főztünk, ittunk, fürödtünk, bódultunk nappal, este meg irány az éjszakai élet. És ugyanaz mint nappal, kivéve a főzést. A titka az hogy nem szabad egy estére korlátozni az eseményt. Legyen két éjszaka, de ha egy éjszaka akkor is vagy 40 óra.
2015. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
sztriptízbár
2015. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó,esetleg még valami ötlet,ami nem táncoslány és sztriptízbár????
2015. jan. 27. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknak nem kell program. Mi nők nélkül remekül elvagyunk piával a fűben röhögőgörcsökkel, sztorikkal, ha van elég pia.
2015. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A sztriptízbár meg a pronyók műfaja, de oda a házasság is kár...
2015. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát,van abban vmi,hogy a táncost nem valójában a vőlegénynek szervezik,hanem a haverok maguknak....


engem kimondottam programok érdekelnének,a beülünk vagy leülünk valahova és iszogatunk,az is elég snassz....

2015. jan. 27. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltam egy olyanon ahol elmentünk lézerharcolni előtte. A váci úton egy udvarban a fogarasi környékén. Az mondjuk jó volt. 6 vs 6 aztán lőni kell.
2015. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de egy haverom volt legénybúcsúban pár éve. Ott 5-en, 6-an voltak, házibuli volt, iszogattak és számítógépes játékokat toltak egész este (ez a vőlegény egyik nagy szenvedélye is), szóval nem mindenhol van egyből sztriptíztáncos.
2015. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy bowlingpályán voltunk a barátaimmal. Bowlingoztunk, beszélgettünk. Pia se nagyon volt legtöbben absztinensek vagyunk. Én amúgy sem akartam felhajtást, nem vagyok híve.
2015. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!