Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívülálló véleményére lennék...

Kívülálló véleményére lennék kíváncsi! Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Párom 31 éves, diplomás. Eddig nem volt egy normális bejelentett munkaviszonya, csak diákmunka, meg nyári munka, ilyesmi. Lassan 5 éve együtt vagyunk, kezdek besokkalni, hogy nem lépünk előre. Jelenleg szeptembertől ismét nem lesz munkája, "megfenyegettem" sokadjára is, ha nem megy el dolgozni rendesen, akkor elköltözöm. Közös albérletben élünk, én 25 éves vagyok, vezető pozícióban dolgozom egy áruháznál. Ő azt mondja, hogy türelmetlen vagyok, és nagyon meg fogom bánni, ha elhagyom őt. Én meg azt mondom, hogy nem azért dolgozom napi 10-12 órákat, hogy egy helyben toporogjak, szeretnék lakást, jól élni stb, amiért meg is dolgozom elég rendesen. Ő meg kijelenti, hogy nem fog elmenni akármilyen munkára, meg neki tanulmányt kell írni stb. Egyébként nem pénzéhes vagyok, félre ne értsétek, most is fele annyit keres mint én, nem ezzel van a problémám, hanem a hozzáállással, meg hogy meddig fog ez így menni(ha nem lépek). Véleményeket kérnék.
2013. aug. 23. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

neked van igazad

és ez nem fog javulni, hacsak nem teszel valami drasztikusat (és még úgy sem biztos)

2013. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy fest hogy nem közös a cél.Szerintem nincs mire várni.Ha nem tesz az ellen hogy ez változzon akkor add ki az útját hogy a saját jövődet tudd építeni.Mert a közös jövő csak romhalmaz lehet.
2013. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen helyzet miatt lett vége tavaly decemberben a kapcsolatomnak! Majd 30 évesen semmit nem tudott felmutatni én meg güzültem!

Ez a hozzáállás meg, h meg fogod bánni, ha elhagyod őt....Nem gondolom, h te járnál rosszul!

2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. 31 évesen már a jövőtökön kéne gondolkozzon. Ha nem tesz érte, akkor nincs mire várj, csak időhúzás az egész.
2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól tartok, hogy ez nem fog megváltozni.

Értem, hogy nem a jövedelmének a nagysága zavar, hanem a munkához való hozzáállása. Kényelmesen elvan, Te jól keresel, úgy gondolja, hogy ráér még. Éli melletted a legényléletét, mintha a mama szoknyája mellett élne.

Sajnos a mai kor tipikusan felelőtlen alakja.

Ráadásul érzelmileg akar zsarolni, ahelyett, hogy férfi módra minden munkát vállalna a tanulás, szellemi munka mellett, hogy egyről kettőre jussatok?

Nem állítom, hogy ő olyan, de nekem innen úgy tűnik, hogy ha elhagyod, akkor a következő partnernél folytatja ugyanez, míg az is el nem hagyja, aztán így tovább.

Ne hagyd magad zsarolni, mert aztán azon kapod magad, hogy ott állsz egy meg nem értett "Bay Alex"-szel a nyakadon, ott nyavalyog a szoknyádra ülve. Így pillanatok alatt szépen elszállnak feletted az évek. Alapvető, hogy egy férfi életképes-e egy kapcsolaton belül. Van-e felelősségtudata. A társadnak, úgy tűnik ebből még van mit behoznia.

2013. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2013. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a fenyegetésed semmit nem fog érni,ahogy eddig se.


Milyen végzetsége van?

2013. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne ígérgesd tovább,hanem lépj!
2013. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez nálatok így megy?

Eteted míg tanul s a cél előtt kidobod?

S majd más nő aratja le a babért?

Hát ha neked ez a jó...

2013. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy életen keresztül a z ideális munkára fog várni, mert ő aprópénzre nem váltja magát. Tapasztalat.
2013. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!