Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok, ha a vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a vőlegényeteknek külföldön lenne a legénybúcsúja?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ismerősének a vőlegényének majdnem egy hétre külföldre egy buliközpontba szervezték a legénybúcsúját, miközben a csajnak a helyi kocsmában csináltak egy bulit... szerintetek ez így nem bunkóság? Jól szituáltak egyébként, tehát megengedhettek volna mindkettőjüknek egy nagyobb bulit, de a srácok nagyon el akartak vonulni. A vőlegény elég csapodár volt régen, most nem tudom milyen, de úgy hallottam, a csaj eléggé meg van sértődve. A bulit egyébként a menyasszony rokona szervezte, és a csaj azt hajtogatta, hogy "úgyse lehet semmi, mert ő ott van", de neki meg éppen a válás szélén áll a házassága. Szerintetek?
2014. aug. 4. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nők: Igen ez baromi taplóság

Férfiak: Ez még egy férfinál belefér szerintem


mindenki lepontoz mindenkit és semmi konklúzió

2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
aki félre akar dugni, az félre is fog, legénybúcsútól függetlenül. Szóval szerintem felesleges ezen az egy estén hisztizni.
2014. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a ketto jobb ha meg se eskudnek. Mar most kezdodik a problema. Nem mindegy, hogy hol a legeny vagy a leanybucsu. inkabb ne lenne egy se! Akkor menyasszony draga nem durculhatna, vagy talalna valami mast.
2014. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék, nem is értem, mit kellene.
2014. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En se szolnek semmit. Mindegy hogy itthon vagy kulfoldon van e. Raadaul millioszor jobb szorakozohelyeket lehet talalni. Bar en ismerem a paromat, azert beszelek ilyen konnyen. Ismerosotoknel tenyleg nincs egyensuly.
2014. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy ez rosszabb lenne, mintha valahol itthon tartanák. Itt is félre tud dugni minden további nélkül, meg ott is, a helyszín szerintem tökmindegy. Inkább a házasságot gondolnám át, ha ekkora a bizalom...
2014. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ennyire eltúlozni a legénybúcsút (ha leánybúcsú lenne így akkor is ez lenne a véleményem). Nem értem miért ilyen fontos ez az amerikai szokás, ne legyünk már utánozós majmok hogy amint meglátunk valamit egy amerikai filmben és már meg sem tudunk nélküle lenni. Amerikában is csak a baj van belőle, rengeteg esküvőt lemondanak a legény-/leánybúcsúk miatt. Az erre kidobott pénzt jobb lenne a nászútra fordítani. Szerintem a vőlegény és a menyasszony üljenek le és beszéljék meg egymással, hogy mi fér bele és mi nem.
2014. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!