Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25-30 közöttiek: hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közöttiek: hányan vannak az ismerőseitek között olyanok, akik veletek egykorúak, és házasok/van gyerekük?

Figyelt kérdés
Akiknél volt már esküvő/van gyerek: dolgoztak előtte? Végeztek egyetemet?

2015. jan. 27. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Több házas és gyerekes ismerősöm van mint egyedülálló, vagy aki csak kapcsolatban él. Előtte folgoztak, van aki egyetemet végzett, van aki csak érettségizett.
2015. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok, és 90%-uk nem ment továbbtanulni.
2015. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
1 házas van, 2 eljegyzett, gyerek sehol nincs. Hozzá kell tennem, hogy az ismerősök nagy része orvos vagy ügyvéd/jogász, közgazdász. Mindenki rengeteget tanult, rengeteget dolgozik, most teremti meg egyrészt a karrierje alapjait, másrészt a megfelelő egzisztenciát.
2015. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenki házas. Egyetemet végeztek, mellette és/vagy utána dolgoztak. A többségnél már van baba, vagy már úton van.
2015. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
22 vagyok, és olyan 1-2 éve láttam egy ált. iskolás osztálytársam képeit, hogy babája van... Háát, ledöbbentem az tuti:) Nem dolgozik, vagyis szülés előtt nem dolgozott, mostmár igen.
2015. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
25 évesek vagyunk. A volt gimis-egyetemi osztálytársak közül akiről tudok 9 házas, kb ennyien vannak eljegyezve, 3 élettársi kapcsolatban van a párjával, a többiek kapcsolatban vannak. 2 helyen van baba (idén születtek). Többsége nő, akiről szó van. Ezek közül 2-en nem végeztek egyetemet (ők évek óta dolgoznak, náluk van a baba). Általában dolgoztak egyetem mellett.
2015. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
én idén 23 leszek, de az ismerőseim közt, akik ennyi idősek elég sok helyen van eljegyzés pár helyen házasság és mellette 1-2 gyerek. amit te kérdezel korosztály ott kb 2 pár van akik házasok és gyerek is van/lesz nemsokára. egyetemre nem hiszem, hogy jártak dolgoztak inkább.
2015. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Velem egykorú és tudom róla, hogy házas talán 4-5 van. Ott 2 kivételével van gyerek. Másik hármat ismerek, ahol van gyerek, de nincsenek összeházasodva. Egyetemet talán 3 végzett (ennyiről tudom biztosan),de lehet, hogy többen. Dolgozni szinte mindenki dolgozott, egyikük az egyetem utolsó évében esett teherbe, ő nyilván nem, de a két gyerek között igen, és egy van, akiről nem tudom, hogy dolgozott-e.

Én magam egyetemet nem végeztem (még el, gyerek születése után kezdtem bele), dolgoztam előtte, és már azóta is, házas vagyok.

2015. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim mind végeztek egyetemet, én meg egy barátnőm szültünk csak 25-30 között, a többiek később, a többség 30 környékén házasodott csak. Mindenki dolgozott szülés előtt.
2015. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A baráti társaságunkban csak mi vagyunk házasok. Végeztünk egyetemet mindketten (a barátok is egyetemi barátok), gyerekünk nincs, de már nagyon szeretnénk. Gyereke még senkinek sincs.


Az ismeretségi körünkben van egy házaspár, akiknek már van gyereke, illetve egy pár (ők nem házasok), akik nyárra várják kisbabájukat. Ők is mind egyetemet végeztek.

2015. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!