Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a feleségem buta?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 22:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

"Elbűvölt a teste vagy hogy nem vetted észre esküvő előtt?"


Én se jöttem rá, hogy a férjem buta, mint a tök, míg az esküvő után meg nem vettük az első közös lakásunkat és papírokat kellet intézni, meg a felújítást meg ilyeneket. Meg mikor elkezdtek jönni a saját számláink. Egyszerűen előtte nem adódtak olyan helyzetek, mikor kiderülhetett volna, hogy józan paraszti észt se osztottak neki, nemhogy egyéb a felnőtt élethez szükséges képességeket. Akkor szembesültem vele, hogy "te jó ég....".


Utólag átgondolva voltak jelek persze, de utólag könnyű okosnak lenni, hogy hát azért volt (olyan).

2015. jan. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Legközelebb ne csak arra figyelj, hogy a dupla D-s kosarat mi tölti ki.
2015. jan. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

Talan mielott elveszel valakit ismerd meg jol.


De mivel nem fejtetted ki bovebben, igy erre nem lehet pontos valaszt adni.

Amugy ha igy lebutazod, te sem lehetsz egy fonyeremeny. Bocsi.

2015. jan. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%

02:11 Lehet, hogy azokkal a dolgokkal tisztaban kellett volna lennie, de attol meg nem kell szornyulkodni.

Ha meg nem volt olyan helyzetben, akkor meg nem volt.

Elesben megtanulja. Nem nagy dolog.

2015. jan. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

02:11 Hát nem tudom, hogy te hogy voltál együtt a férjeddel előtte, de nekem egy hosszabb megbeszélgetésből kiderül, hogy a párom okos-e. Ilyenből meg van sok.


Az hogy mondjuk lakásügyi papírokban esetleg tapasztalatlan és töketlen is, az egy dolog.


De hogy a számláit ne tudná értelmesen kifizetni, vagy ne tudna előretervezni velük.. Most is fizeti a számláit.



Tehát szerintem a tapasztalatlanságát leszámítva, ez egy nagy bullshit.


Az emberről meg lehet állapítani, hogy okos vagy buta, néhány találkozás után is, nemhogy hosszú kapcsolatnál.. (gondolom nem kétnapi ismeretség után házasodtatok)

2015. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Én aztán leszarom, hogy itt egyesek bullshitet írogatnak, (gondolom valami fiatal huszonéves vagy max., eszméletlen nagy tapasztalattal) én tudom, hogy milyen a férjem és mit tapasztaltam vele kapcsolatban, meg mit nem.
2015. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert én meg tudom állapítani egy emberről, hogy idióta e vagy sem, ezért biztos fiatal vagyok, vagy nagyon tapasztalatlan?!

Fuck logic..


Jó emberismerő vagyok, ehhez nem kell 60 évesnek lenni. Tapasztalatom meg van bőven.


25N

2015. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
Miután nem írtál kifejtést, nem értem, hogy várod, hogy megoldjuk a problémádat. Viszont ez arra utal, hogy te sem vagy egy IQ-harcos. :D
2015. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Csinálni nem tudsz vele semmit. Ha buta, hát buta. Fogadd el! Hátha legalább kedves, vagy valami :D
2015. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, ezert valasztott teged :)
2015. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!