Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viseljem el a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el a feleségem egyre gyakoribb hisztijét?

Figyelt kérdés

Mostanában túl sokszor felkapja a vizet mindenen, veszekszik, belémköt, hisztizik,sír. Nem normális reakciói vannak és az a baj, hogy szerintem alapból erre hajlamos, csak eddig visszafogta magát. Alapvetően mindig kedveskedik, kimutatja, hogy szeret, aztán egyszercsak bekattan és beképzeli, hogy én most meg akartam sérteni őt stb. Nem tudom, mit tegyek, mindig megbeszéljük és akkor lenyugszik, de aztán újra és újra előfordul. Sokszor társaságban is valamin besértődik és akkor az egész hangulatom el lesz cs.szve. Az a helyzet, hogy nem tudom, mi baja van, a munkáját szereti, összejönnek neki a dolgok, itthon is minden oké, nem tudok semmi gondról.

Miért viselkedik így egy nő?


2015. jan. 25. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
nem változtál meg te? Vagy nem a te viselkedésed, hanglejtésed stb. a baja? Mióta vagytok együtt? Hány éves? Nem most fog neki megjönni? Olyankor én esetleg sírósabb vagyok, bár ez a hisztizős dolog nem jellemző azért (na jó, néha ha kiakadok azért leteremtek, de általában jogos). Nem lehet hogy csak az indokokat keresi egy esetleges szakításhoz? Nincs valamelyikőtöknél egy 3. a kapcsolatban? Együtt éltek?
2015. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Ne viseld el! Törődjél vele, és akkor abba hagyja. Éreztesd vele, hogy szereted, és hogy bízhat benned. Szerintem elhanyagoltad, és elbizonytalanodott.

37F

2015. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Ez amiatt lehett mert nem figyelsz oda rá.

Ok nélkül senki nem veszikszik vagy hisztizik.

Mi miatt veszekedtek?

2015. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk házasok, előtte 2 évig együtt. 27 éves

Ez nem most jött elő, már fennáll egy pár hónapja és mindig ismétlődik..

Nem tudom, hogy miért ilyen, mindig valami baja van, egy adott dolog, aztán megbeszéljük, de egyébként tök értelmetlenül akad ki dolgokon, mert tényleg semmi realitásalapjuk nincs.

2015. jan. 26. 00:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs elég értelmes elfoglaltsága, egyben örömérzése és az elégedetlenség ilyen tüneteket hoz ki rajta.
2015. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet hogy rajott a gyerek-szindroma? En is hisztis voltam mikor mindenaron gyereket akartam, de megnyugodtam, es nincs gyerek
2015. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én még nem akarok gyereket
2015. jan. 26. 01:06
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Jajj nálunk dettó ugyanez, beképzeli hogy ha mondok valamit akkor az sértés számára. Pedig abszolút nem úgy mondom.

De lehet tényleg elhanyagolhattad kicsit?( vagy csak ő érzi úgy)

Volt egy időszak nálunk mikor olyanja volt azt mondja nekem( nem ezekkel a szavakkal): én mért nem mondok neki ilyen szépeket, meg mért nem ígérek meg fűt fát, nem tudom pontosan leírni de a lényeg az hogy tegyem a szépet olyan dolgokról amik nem is igazak, vagy nem tartom be ha megigérem....stb. Mondom ez mi... én egy egyenes ember vagyok ha valami úgyvan akkor elmondom, ha megígérem úgy csinálom...nem fogok hazudni igérgetni neked sem, erre mondja de az neki milyen jól esne még ha tudja hogy nem is igaz. Szerintetek nóóórmális? Hát nem igazán...

2015. jan. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Magamból kiindulva: több törődést, figyelmet igényel a drága. Minőségi együtt töltött időt!
2015. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dr.G.M. válasza:
56%

Próbálj meg vele beszélni erről, bár elég valószínű, hogy terelő választ kapsz. Arra figyelj, hogy ne hagyd magad játékszerré tenni. Könnyen manipulálásnak is használhatja, ha úgy méred fel a helyzetet, lépj fel kicsit erélyesebben. Gondolok itt a "Most már elég legyen, vagy nyögd ki mi a bajod, vagy fejezd be!" dologra :)

Egyébként meg ez gyakori probléma a nők körében, sajnos ez az egyik keresztünk a sok másik mellett, amit el kell viselnünk, ha együtt élünk egy nővel, nincs igazi indok rá, hogy miért viselkedik így egy nő.

2015. jan. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!