Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek akik csak cselédnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akik csak cselédnek vagytok, de nem tudtok elköltözni hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Minden házimunkát én végzek, a férjem semmit nem csinál itthon. Minden nap főzök, kivéve amikor nem eszik és marad kaja mégis azt kapom, hogy hetente kétszer szoktam főzni. Nem képes maga után eltakarítani a morzsát a pultról, a morzsázs tányérat belevágja a mosogatóba ahelyett,hogy eltörölné. A koszos ruháját nem képes beledobni a szennyestartóba inkább ledobja mellé. Oda se neki, hogy most mostam fel, összejárkálja az egész házat a sáros cipőjével. Nyáron megkértem menjen ki füvet nyírni, erre kiakadt és ordibált,hogy én mire való vagyok. Régen az volt a baja, hogy ha dolgoztam, most küldene akárhová csak menjek. 8 órában dolgozom, 4-kor érek haza, akkor szoktam főzni és takarítani, de szerinte utána el kellene mennem napszámba is nem otthon mereszteni a p***ámat. Hétvégente szoktam elmenni édesanyámhoz aki 3 percre lakik tőlünk, de az is probléma, mert ahelyett, hogy állandóan csavarognék süthetnék neki süteményt. Múltkor arra kértem, hogy csinálja meg az eldugult mosdót,hát azt is nekem kellett. Az egyik ajtón a kilincs mindig kijött azt sem csinálta meg, én megnéztem, csak egy csavart kellett meghúzni, hát megcsináltam erre meg lekezelően elkezdi, hogy meg tudtál húzni egy csavart? Villanyszerelő a szakmája, de fél éve nem képes kicserélni a házban egy kapcsolót stb. Napokig mesélhetném a kis dolgait. Sajnos nincs pénzem, elköltözni nem tudok, ő pedig nem tud kifizetni a házból. Sorstársaim, ti hogy bírjátok?

2015. jan. 27. 19:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Miért mentél hozzá egy ilyen idiótához?
2015. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Te komolyan ezt eltűrőd??? Költözz haza anyukádhoz!
2015. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
költözz el, a vagyonmegosztásnál meg rendezitek a házat!
2015. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Régen nem ilyen volt.
2015. jan. 27. 19:22
 5/31 A kérdező kommentje:
Felvetettem már anyukámnak, hogy mi lenne, ha hazaköltönék, de nem nagyon tetszett neki.
2015. jan. 27. 19:23
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyire rosszul érzed magadat, elkell erösen gondolkodnod, hogy hova költöznél.

En tuti megmondanám, hogy ezentúl mindenki csinálja a maga részét. Mivel te is 8 órában dolgozol tuti nem mosnám a ruháit. Az a legrosszabb mert egy idö után nem lesz tiszta ruhája.

Fözni megföznék mert én is ennék. Koszt valószinü elnézné így takarítanod is kell. De a ruháját ha nem mosod ki egy idö után idegesíteni fogja, és megmondanám, hogy neki is van keze és betudja pakolni a mosogépbe.

2015. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
8%

Én direkt így kerestem feleséget, aki majd a házimunkát megcsinálja.

Az ember azt hinné, ilyen nincs a mai világban, de mégis létezik.

Biztos megélhetésért, fedélért a feje fölé és szexért sok nő hajlandó sok mindenre.

Így nekem is ilyen feleségem van, mint amilyennek te, magad leírtad.

Ilyen az élet, ha nem tetszik kiléphetsz, és kereshetsz mást!

2015. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem jó ötlet a ne mos rá. Aki ilyeneket mond rá, egy nemmosás után még meg is fog ütni. Menekülj!!!
2015. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Úgy tűnik, az régen volt. Válj el tőle.
2015. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
Gyereketek van? Mert ha nincs, hát én akár albérletbe is elköltöznék. Tudom, hogy szívás, mert ott a részed a házból, és így zavaró albérletre kiadni pénzt, meg rosszul jársz anyagilag, dehát ezt így nem lehet csinálni. Ha a fizetésed nem elég arra, hogy megélj, akkor abban az időben, amit eddé a férjedre szántál, vállalnék másodállást, vagy tanulnék vmit, hogy jobb állásom legyen.
2015. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!