Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, ti hányszor ajándékozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, ti hányszor ajándékozzátok meg a feleségeteket csak úgy, átlagosan, vagy feleségek, ti milyen gyakran kaptok ajándékot?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, bár tudom, hogy nem lehet kijelenteni h heti 1x vagy havi 1x vagy évente 1x, de úgy átlagba, légyszi írjátok meg mióta vagytok együtt. Én karácsonyra csokit kaptam, előtte sztem csak nyáron, egy szál virág jól esne egy évbe 2x :(
2015. jan. 27. 19:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Múltkor este meztelenül kijöttem a fürdőből és ott lenn a műszer be volt kötve ajándékszalaggal.

Drágám örült neki!

2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
:):)idióta)1-es
2015. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%

Kb. soha.


Lehet lepontozni!

2015. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

szuletesnap, karacsony, nonap, ennyi.


maskor nem.

2015. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Mi kölcsönösen meg szoktuk lepni egymást, kb. 2-4x havonta. Nem csak csoki, virág vagy én pl. a férjemnek az, hogy a kedvenc autósmagazinját megveszem, hanem néha ágyba reggeli/kávé valami csokival mellé, vagy mire hazaér a másik ha túlórázik addigra gyertyafény és vacsora :)

A férjem gyakran szokott pl. vacsival meglepni amikor később érek haza mint ő, bár amikor nyelvórán vagyok nyilván tudja is mikorra érek haza.


Miért nem leped meg te őt, ösztönzésképp? Bár szerintem az egy tábla csoki karácsonyra az enyhén durva. Vagy nálatok így szokás?

2015. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

És te hányszor ajándékozod meg csak úgy a férjed?

Mindig csak az elvárások...

2015. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
5 éve vagyunk együtt. Minden ünnep alkalmával kapok valamit, de hétköznapokon ajándékot nem. Üzeneteket szokott hagyni szerte a lakásban, hogy megtaláljam, és tudjam, hogy szeret, hiányzom, vagy épp gondolt rám. Akkor is, ha épp elkerültük egymást. Nekem ez ajándék. :)
2015. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy én meg havonta egyszer meglepem valamivel, gyertyafényes vacsi, kedvenc kaja v csoki, vagy multkor is egy kulcstartó stb, más barátnőim sokszor virágot kapnak, innen a kérdés, amugy karácsonyra nagy doboz csoki ilyen drágább nem egy tábla...
2015. jan. 27. 20:11
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Elfelejted, hogy ő nem az egyik barátnőd, hanem ő férfiből van. Ha nem mondod el neki direkt, hogy mire vágysz, nem fogja kitalálni. Zseniálisan egyszerűen irányíthatóak, nem?
2015. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk elég gyakori. A szülinap meg a többi sablon az adott.

De most nem tudom megmondani, hogy 2 hetente vagy 3 naponta, de átlagban minimum hetente vannak ilyen kis ajándékok egymásnak minden indok nélkül.

Egy kis csoki, egy csomag chips, egy szál virág, (mondjuk a virágot én szoktam kapni), egy elkészített kaja, egy meglepi fagyi, egy kávé, egy normális minőségű doboz sör, meg még sokáig sorolhatnám.


Tehát ezek kb. úgy vannak, hogy minden ok nélkül, egy-egy ilyen kis aprósággal valahogy meglepjük a másikat. Mondjuk a kávé mellé teszek egy kis csokit, vagy én találok ott egyet.


Elég sokszor dolgozunk úgy, hogy csak épp az egyikünk van itthon, így amikor a másikunk megérkezik, akkor a konyhaasztalon talál a másikunk egy kis meglepit.


De persze nem minden nap, mert akkor már megszokássá válna és nem volna meglepetés.


Ezek mind-mind minimális költségvetésű dolgok, nem több ezer forintokról van szó.

2015. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!