Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan kéri a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri a férjem a bocsánatomat a megcsalásáért szexmentesség miatt?

Figyelt kérdés

Mindössze az volt a bűnöm, hogy a szülés utáni 6 hétben nem feküdtem le vele. Utána igen, és minden rendben volt, egészen addig amíg meg nem tudtam, hogy megcsalt. A 6 hétből az utolsó négyben volt együtt egy nővel.

A férjem azt akarja hogy ne váljak el, és értsem meg, hogy neki hiányzott a szex, pedig nem jókedvemből volt megvonás hanem a kislányunk születése miatt, ráadásul összebújás volt, és más módon kielégítettem, csak addig nem míg a kórházban voltunk.

Még csak nem is tőle tudtam meg. Bár az sem változtatna semmin. A nőtől kaptam egy smst, hogy ne aggódjak, a szülés után nem volt magányos a férjem. Ezt az üzenetet megmutattam, akkor vallott be mindent sírva, és a nőt szidva.

Ennyit ért neki 6 év együtt, és a kicsink. Én nem tudok és nem is akarok megbocsátani. Kíváncsi vagyok, ti mit tennétek a helyemben. A kicsi most 2 hónapos. Szombaton derült ki ez az egész. Még aznap összepakoltam és eljöttem a legjobb barátnőmhöz a babával, amíg nem találok másik helyet.

Anyósom már hívott, hogy én mégis mit képzelek, azonnal menjek haza a pici fiacskájához. Bár nem tudom milyen alapon szól bele.


2015. jan. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
5%
Jaj a nők ebben mindig ferdítenek a szülés utáni 6 hét inkább hat hónap vagy 6 év szokott lenni.
2015. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom, ami veled történt, még olvasni is rossz volt, nem hogy átélni.


Ha ilyen helyzetben lennék, a szívem szakadna meg, főleg a kislányom miatt, mert nyilván úgy képzeltem el az életét, hogy egy szerető családban nő fel anyával és apával. De ott lenne bennem az a tudat, hogy valószínűleg soha az életben nem tudnék újra megbízni a férjemben, és azt sem hinném el, hogy őszintén megbánta, amit tett. Azt elhinném, hogy bánja, hogy lebukott.


Szerintem ha valakinek egy félrelépés után legalább bűntudata van, akkor észbekap az első alkalom után, nem pedig folytatja a viszonyt egy hónapig, meg még ki tudja, meddig, ha le nem bukik.


Azt gondolom, egy olyan megcsalást talán meg tudnék bocsátani, amikor a párom a pillanat hevében egyszer "elveszti a fejét", és félrelép, bár azt őszintén szólva azt is nagyon nehéz lenne feldolgozni és tényleg megbocsátani, nem csak beletörődni és vele maradni, de azt, hogy egy hónapon keresztül, rendszeresen ágybabújt valaki mással, akkor, amikor én az újszülött kisbabánkat szoptatom, pelenkázom, gondozom, szeretgetem otthon, én akkora cserbenhagyásnak élném meg, hogy nehezen tudnám vele elképzelni az életemet a továbbiakban.


Az meg, hogy két héttel azután kezd hűtlenkedni, hogy világra hoztam a közös gyerekünket, érzelmileg még sokkal fájdalmasabbá tenné, amit történt.


Óhatatlanul felmerülne bennem a kérdés, hogy mégis mit jelentek ennek az embernek, mit jelent neki, hogy gyerekünk született.


Ha úgy döntenék, hogy nem maradok a férjemnek, a nőnek írnék egy SMS-t, hogy remélem, visszamehet hozzá a férjem végleg, így ezután sem lesz magányos, és hátha legalább kettőjüknek közösen van egy gerincre való csigolyájuk.


Ami meg az anyóst illeti: én kifejezetten türelmes, szelíd és béketűrő embernek tartom magamat, de ha az anyósom egy ilyen helyzetben még nekem mondaná, hogy mit képzelek, azonnal menjek haza a pici fiacskájához, nagyon nagy önuralomra lenne szükségem ahhoz, hogy ne mondjak olyat, amire még 20 éve múlva is emlékezni fog.


Képzeld el ugyanezt a helyzetet fordítva: a férjed valami egészségügyi probléma miatt nem szeretkezhet 6 hétig, vagy egy bizonyos életkor felett potencia problémái lesznek.


Te erre föl két hét után összejársz a szeretőddel, egy hónap múlva lebuksz, mert a szeretőd ír egy SMS-t a férjednek, hogy ne aggódjon, amiért vele nem működik ez a dolog az ágyban, te addig sem vagy magányos.


Szerinted rólad mit mondana ebben a helyzetben az anyósod?


És hogy reagálna a férjed?

2015. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
98%

Veled ertek egyett. Jogosan koltoztel el!


A parod egy ritka nagy barom, ha annyira nem kepes, hogy felfogja milyen valtozasokkal, sebekkel jar a szules arra sem lett volna erdemes, hogy szulj neki egy gyereket. Gondolom bele se gondolt, a frissen vart es meg be sem gyogyult gattal neked milyen kinszenvedes lett volna a szex. Csak a sajat farkara tud gondolni!!!


Ha ilyenkor megcsalt akkor mit csinalt az elmult evekben mikor meg volt neked?

En meg a kozelembe se engednem azt az onzo ferget!

Ha most ilyen akkor kesobb sem lesz huseges.

2015. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

11. elmondanád mi értelme lenne hazudnom, amikor azt szeretném megtudni nekem van e igazam?


10. Ismerem a nőt. A férjem munkatársának a felesége. Régebben összejártunk barátilag, bár amióta megtudta hogy babát várok, azóta feltűnően hűvös lett velem. Nekik nincs gyerekük. Úgy tudom a férje nem akar. Lehet ez az oka. De nem is baj, ha őszinte akarok lenni. Ha a férjemnek elég ennyi ahhoz hogy megcsaljon akkor egész nyugodtan viheti. Neki adom.


A kérdésemre megkaptam a választ. Köszönöm szépen mindenkinek.

2015. jan. 28. 19:01
 15/42 anonim ***** válasza:
94%
Nos, lehet hogy hamarosan az a nő is terhes lesz...de nem a férjétől!
2015. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél. Ha egyszer megcsalt, ráadásul ilyen hülye indokkal, akkor máskor is meg fog.
2015. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérni joga van. Neked meg jogod van nem megbocsátani.


Ez egy undorító mocsok, minél előbb megszabadulsz tőle végleg, annál jobb.

2015. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus magyar háasság:

-férj

-feleség

-k..urva....

2015. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
96%
Ennél undorítóbb gusztustalan mocsoksagot elképzelni se tudok. Jo h ott hagytad. A gyerektartast fizesse szépen, anyost meg zavard el a büdös pi..csaba!!!
2015. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%

Előre bocsátom: talán nincs igazam.

De... Úgy rúgnám ki, hogy hármat hemperegne közben, és valamit szétvernék a fején szilánkosra. Rohadt szemétláda. Megmérgezi az egyik legnagyobb örömet, amit az élet egy párnak adhat. Gondolom, még szereted, ezért nézd ezt el, de ökölbe szorult a kezem, mikor olvastam. Az anyós kussoljon, kushadjon, és szégyenkezzen a fia miatt.

Az sms-író r ibanc meg szívja meg, de nagyon.

Elnézést, nem a stílusom így írni, de ezt váltotta ki belőlem.

2015. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!