Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan kéri a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri a férjem a bocsánatomat a megcsalásáért szexmentesség miatt?

Figyelt kérdés

Mindössze az volt a bűnöm, hogy a szülés utáni 6 hétben nem feküdtem le vele. Utána igen, és minden rendben volt, egészen addig amíg meg nem tudtam, hogy megcsalt. A 6 hétből az utolsó négyben volt együtt egy nővel.

A férjem azt akarja hogy ne váljak el, és értsem meg, hogy neki hiányzott a szex, pedig nem jókedvemből volt megvonás hanem a kislányunk születése miatt, ráadásul összebújás volt, és más módon kielégítettem, csak addig nem míg a kórházban voltunk.

Még csak nem is tőle tudtam meg. Bár az sem változtatna semmin. A nőtől kaptam egy smst, hogy ne aggódjak, a szülés után nem volt magányos a férjem. Ezt az üzenetet megmutattam, akkor vallott be mindent sírva, és a nőt szidva.

Ennyit ért neki 6 év együtt, és a kicsink. Én nem tudok és nem is akarok megbocsátani. Kíváncsi vagyok, ti mit tennétek a helyemben. A kicsi most 2 hónapos. Szombaton derült ki ez az egész. Még aznap összepakoltam és eljöttem a legjobb barátnőmhöz a babával, amíg nem találok másik helyet.

Anyósom már hívott, hogy én mégis mit képzelek, azonnal menjek haza a pici fiacskájához. Bár nem tudom milyen alapon szól bele.


2015. jan. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%
És nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Légy boldog a kislányoddal, és majd valaki mással! (utolsó)
2015. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy mocsok, ne is próbálkozz vele többet... Undorító az ilyen a szememben!
2015. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
91%
A megcsalás a legaljasabb dolog,de ebben a formában még undorítóbb! Erre nincs bocsánat!
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom.. Maga a megcsalás sem egy szép dolog (és akkor még enyhén fogalmaztam), de basszus, azután megcsalni a feleséget, miután megszülte a közös gyereket?! Ennél undorítóbb dolgot el se lehet képzelni, főleg, hogy te mindent megtettél, hogy kielégüljön (ha nem tettél volna meg, akkor is undorító alak lenne a férjed), erre föl elmegy megk.rni az ismerősét?! Nehogy visszamenj hozzá, anyósodat meg küldd el a 3.14csába.
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%

Jó tetted!! Én még azért jól tökön rúgtam volna. Csúnya dolog a megcsalás, de hogy még ezután csaljon meg hogy világra hoztad a közös kislányotokat, na ez már durva...... Szerintem megtetted amit tudtál, ha ő ennyire szoknya pecér, húzzon a búsba.....

Ne keseregj egy ilyen féreg miatt, ha ilyen csini vagy, találsz Te magadnak hozzád illő férfit, és a kislányodnak is apja lehet. Anyóst meg szard le, az is egy féreg.... (bocsánat)

2015. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Bence_ ***** válasza:
94%

Férjed szerintem füllent.

Két hetet nem bírt ki.

Ha szeret téged meg a gyereket akkor rátok figyel.

Szerintem ez neki csak egy jó kifogás volt.

2015. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
93%
A kedves párod, miután nekem előadta volna a sírós műsort, utána valószínűleg akkora tökön rúgással lett volna gazdagabb, hogy egy ideig még a szexre gondolni sem akart volna... Túl kedves voltál vele, amennyiben semmi ilyesmit nem tettél :). Anyóst pedig mélyen magába nézetném, hogy ugyan kedves mama, tessék mán' elgondolkozni, hogy mekkora egy undorító, ösztönállatot nevelt, akinek semmi se szent, még a saját családja se... Mondjuk, lehet fáj neki belegondolni, hogy az ilyen senkiházi viselkedésben a saját értékei tükröződnek... Eszedbe ne jusson visszafogadni, ez egy utolsó senki, ilyenre ne alapozd se a te, se a kislányodét életét. Jól tetted, hogy azonnal eljöttél :). Remélem, ezután jól alakul majd minden :).
2015. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem értesíteni kellene a riiiibanc férjét is.
2015. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Elválnék mint a huzat. Mi az, hogy NEKI hiányzott?! Ugyan... Megcsal majd újra, erre lenne 10 millióm.


A szülés utáni 6 hétben nem kedv kérdése a szex. BELE IS HALHATSZ abba, ha összeszedsz egy komolyabb fertőzést vagy úgy megsérülsz például. Még jobb esetben is rámehet a méhed.


Nem mellesleg, nekem is hiányzik / hiányzott a szex hasonló helyzetben, nem csak a férjemnek. Na akkor mi nők mit mondjunk? Nem mehetünk senkihez, még ha a falat kaparjuk sem. A gyereket pedig ketten vállaltuk. Sosem tennék ilyet a férjemmel és ő sem velem. Egymás egészsége fontosabb. A kisbabánkért kibírjuk amennyit ki kell.


Szóval ne csapd be magad. Lapát. Ilyen példát ne lásson a gyereked, ez már beteges.

2015. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Elképedek, hogy vannak ennyire legalja férfiak (bár az ilyen nem férfi, az egészen mást jelent...), mi lett volna, ha hónapokig beteg vagy, akkor is szalad megcsalni?

Én az ilyet többet látni se akarnám, a gyerekkel tartsa a kapcsolatot, de engem elfelejthet az fix.

2015. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!