Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan kéri a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri a férjem a bocsánatomat a megcsalásáért szexmentesség miatt?

Figyelt kérdés

Mindössze az volt a bűnöm, hogy a szülés utáni 6 hétben nem feküdtem le vele. Utána igen, és minden rendben volt, egészen addig amíg meg nem tudtam, hogy megcsalt. A 6 hétből az utolsó négyben volt együtt egy nővel.

A férjem azt akarja hogy ne váljak el, és értsem meg, hogy neki hiányzott a szex, pedig nem jókedvemből volt megvonás hanem a kislányunk születése miatt, ráadásul összebújás volt, és más módon kielégítettem, csak addig nem míg a kórházban voltunk.

Még csak nem is tőle tudtam meg. Bár az sem változtatna semmin. A nőtől kaptam egy smst, hogy ne aggódjak, a szülés után nem volt magányos a férjem. Ezt az üzenetet megmutattam, akkor vallott be mindent sírva, és a nőt szidva.

Ennyit ért neki 6 év együtt, és a kicsink. Én nem tudok és nem is akarok megbocsátani. Kíváncsi vagyok, ti mit tennétek a helyemben. A kicsi most 2 hónapos. Szombaton derült ki ez az egész. Még aznap összepakoltam és eljöttem a legjobb barátnőmhöz a babával, amíg nem találok másik helyet.

Anyósom már hívott, hogy én mégis mit képzelek, azonnal menjek haza a pici fiacskájához. Bár nem tudom milyen alapon szól bele.


2015. jan. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem értesíteni kellene a riiiibanc férjét is."


Valószínűnek tartom, hogy ha titkolni akarná a férje előtt a félrelépését, akkor nem írt volna egy ilyen SMS-t, a kilétét felfedve.


Bennem az merült fel, hogy esetlen azért vállalja fel ilyen nyíltan, és azért ne zavarja, hogy a férje is könnyen megtudhatja, ha a két férfi ráadásul egymás munkatársa, mert talán így akar "megbosszulni" egy esetleges korábbi megcsalást a férje részéről.


De persze az sem kizárt, hogy inkognitóban küldte azt az SMS-t, és a kérdezőnek csak a férje vallotta be, hogy kivel csalta egy hónapig.

2015. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
NINCS BOCSÁNAT! És ha nem akarsz újra..és újra..és újra megcsalt feleség lenni, te se tedd...bármennyire is fáj.
2015. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
Nem, dobd ki a rákba.
2015. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"Szerintem értesíteni kellene a riiibanc férjét is."


Ott a pont. Sőt, én talán értesíteném a riiibancot is, hogy viheti, ha neki egy ilyen alja pasi megfelel.


Nagyon sajnálom ami Veled történt. A helyedben ugyanezt tettem volna, teljesen igazad van. Ezen nem lehet túllépni. Belegondolni is szörnyű, hogy két hetet nem bírt ki, miközben te a szülés után lábadoztál, és a babátokkal foglalkoztál. Ha ezt anyós nem érti meg, akkor elmehet a pi.... ba.


Remélem hamar sikerül feldolgoznod a történteket. Gondolj a pici babára, akinek szüksége van RÁD.

2015. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a kapott smst továbbküldtem volna a feladó férjének! Ott is megtudták volna az igazat...
2015. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

Ez hihetetlenül undorító és szemét dolog volt a férjed részéről.Ha egyszer megtette,megtenné máskor is.S mi a garancia arra,hogy eddig nem tette meg?

De ezt az árulást lehetetlen megbocsátani...

Nagyon sajnálom,hogy ez megtörténhetett veled és a kislányoddal.Kitartást és minden jót kívánok a továbbiakban!

2015. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Aha tehát a férjed egy állat? Egy ösztönöktől vezérelt véglény? Mert ha annak képzeli magát megbocsájtható, hiszen az állatokat kizárólag az ösztöneik hajtják. Az embereknek van önuralmuk. Szóval ha ő egy állat, akkor megbocsájtanám, hogy megcsalt, de nem maradnék vele, mert egy embert szeretnék magam mellé társnak.


Egyéb esetben sem megbocsájtani nem tudnék sem együtt maradni vele.


Viszont: szerintem ez nem a hétről szólt, hanem egyfajta kapunyitási pánik lehetett nála, hogy úristen most tényleg itt a felelősség, mi lesz most jajj, jajj, nincs több felelőtlen év, már másért is felelős, mi lesz a féktelen szexszel ezentúl? Stb. stb. Szóval szerintem ezért csinálta.

2015. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Off: Visszaadtam a lepontozàst!

éljenek a k..àk, igazatok van:)


18-as

2015. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
100%
Az komoly ha ennyit nem bírt ki szex nélkül. Amióta megszületett a kisfiunk azóta esetleg havi 1 szex van a feleségemmel. Sőt amikor teherbe esett szinte semmi. Sokt gondolkoztam már, hogy tök balek vagyok. De a fiamatminden nap akarom látni. Trhát neken már lassan 4 éve havi 1 jutott. Előtte meg heti 3-4.
2015. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

két hétig (kettő!!!!) nem bírt a tökével..

na kösz

és ha beteg lennél két hétig??

2015. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!