Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan kéri a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri a férjem a bocsánatomat a megcsalásáért szexmentesség miatt?

Figyelt kérdés

Mindössze az volt a bűnöm, hogy a szülés utáni 6 hétben nem feküdtem le vele. Utána igen, és minden rendben volt, egészen addig amíg meg nem tudtam, hogy megcsalt. A 6 hétből az utolsó négyben volt együtt egy nővel.

A férjem azt akarja hogy ne váljak el, és értsem meg, hogy neki hiányzott a szex, pedig nem jókedvemből volt megvonás hanem a kislányunk születése miatt, ráadásul összebújás volt, és más módon kielégítettem, csak addig nem míg a kórházban voltunk.

Még csak nem is tőle tudtam meg. Bár az sem változtatna semmin. A nőtől kaptam egy smst, hogy ne aggódjak, a szülés után nem volt magányos a férjem. Ezt az üzenetet megmutattam, akkor vallott be mindent sírva, és a nőt szidva.

Ennyit ért neki 6 év együtt, és a kicsink. Én nem tudok és nem is akarok megbocsátani. Kíváncsi vagyok, ti mit tennétek a helyemben. A kicsi most 2 hónapos. Szombaton derült ki ez az egész. Még aznap összepakoltam és eljöttem a legjobb barátnőmhöz a babával, amíg nem találok másik helyet.

Anyósom már hívott, hogy én mégis mit képzelek, azonnal menjek haza a pici fiacskájához. Bár nem tudom milyen alapon szól bele.


2015. jan. 28. 18:12
1 2 3 4 5
 41/42 batta80 ***** válasza:
Mi a helyzet veled, kedves kérdező?
2020. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Hu de régi kérdés. Azóta en is szültem. 4 hónapos a kisfiam. Mi már 12 hónapja nem szexeltunk egy jót, mert a terhesség alatt is fàjt aztán szülésnél tokától bokáig kellett vágni ami most kezd úgy gyógyulgatni, hogy már nem visítok ha valami a hüvelyemhez ér. Na en talán így megérteném a férjem, de nem tudok róla, hogy megcsalt volna. Az a két hét szexmentesség, ami nálatok megcsaláshoz vezetett továbbra is vérlázító.
2020. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!