Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ahol az van, hogy, a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ahol az van, hogy, a férj este tv-t néz, gépezik, a nő viszont főz, tálal, mosogat, mindig egyedül, miért fogadjátok ezt így el?

Figyelt kérdés
Természetesen nem htb - kre gondolok, hanem ahol a nő is dolgozik. Az a kérdés ihletett meg, ahol kérdező azt kérdezte, hogy barátnők, feleségek szoktatok e készételt venni, mintha férfi nem is főzhetne...

2015. jan. 29. 10:58
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, az azért elég sokat elarult, hogy az, aki téged lehulyezett, nem válaszolt arra a kérdésre, hogy a férje mit tesz bele a kapcsolatba. Meg arra büszke, hogy a férje kitartott mellette az autobaleset után, meg amikor anyosekat ápolta. Hát a férfi egy hős, hogy nem rohant vmi olyan nő után, aki jobban raert, tényleg :-) lehet, hogy, rosszul tettem fel a kérdést. Én csak 2-3 olyan párt ismerek, ahol azt látom, hogy a férfi úgy él otthon, mintha a rezsi pénzért cserébe vmi kosztert, kvartejert tartott idegen lenne, aki max néha megdugja a házi asszonyt. Amikor tényleg a komplett háztartás, gyerekneveles egy az egyben a nő egyéni szoc problémája, ahol a férfi tényleg semmit nem csinal. És nem értem, ezt egy nő hogy tudja elfogadni. Hétvégén nálunk is én takarítok, de akkor férjem elviszi a fiunkat korizni, az úgy teljesen jó. De amikor a férfi tényleg tvzik, és nézi, ahogy a nő megszakad, az számomra elfogadhatatlan. Különben egy olyan párt ismerek, ahol fordítva volt. Mert a nőnek nagyon stresszes volt a munkahelye, meg depressziós volt, és sajnos a háztartást, és a gyereket is a nő hanyagolta el. Ott a férfi három év után beadta a valopert, mert BALEK nem érezte magát. Ő mondta így.. Akkor hogy van ez? A férfi balek, a nőknél ez természetes?
2015. jan. 30. 10:03
 42/42 NudliHercegnő ***** válasza:

Uram fia, ez a veszekedés majdnem.olyan szintekre süllyedt, mintna "halloween vs mindenszentek" viták minden évben. Csak fogom a fejem, hogy hogyan lehetnek az emberek annyira együgyűek, hogy nem bírják megállni, hogy minősítsék, hogy a többi ember hogyan él. Nem az ő dolguk? De. Én szeretek megosztani mindent egy háztartásban, és úgy gondoskodni valakiről, ha ez kölcsönös. Vannak nálam önzetlenebbek, na és? Ártok ezzel valakinek? Nem. Egyébként nem nagyom értem, hogy jön ide, hogy biztos fiús frizurám volt, vagy kis kocsikkal játszottam, ha nem élvezem a klasszikus női szerepek betartását. Én nem élvezem őket, pontosísok: ha mosok, főzök, takarítok, azt NEM AZÉRT TESZEM, MERT NŐ VAGYOK. Azért teszem, mert a páromnak segítek, mint egyik ember a másiknak. Ő is megtenné értem, nekünk ez így jó. Ehhez senkinek istenbizony semmi köze. Nem lehetne végre felfogni, hogy kismillióan vagyunk ezen a szerencsétlen bolygón, és egyszerűen NEM élünk mind ugyanúgy? Mindenkinek más a jó, fogjuk fel, nyugodjunk meg, zárjuk le a vitát.

Köszönöm.

2016. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!