Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ahol az van, hogy, a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ahol az van, hogy, a férj este tv-t néz, gépezik, a nő viszont főz, tálal, mosogat, mindig egyedül, miért fogadjátok ezt így el?

Figyelt kérdés
Természetesen nem htb - kre gondolok, hanem ahol a nő is dolgozik. Az a kérdés ihletett meg, ahol kérdező azt kérdezte, hogy barátnők, feleségek szoktatok e készételt venni, mintha férfi nem is főzhetne...

2015. jan. 29. 10:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%

Azok olyan nők, akik elég gyagyák, szeretnek megalázva lenni. Valószínűleg a férjük nem igazán szereti őket és a nő sem szívből szerelmes a férjbe, hanem inkább valamiféle érdekkapcsolat az egész. Pl. lehet az, hogy a pasi nem talált magának jobb nőt, de azért kell neki valaki állandó nő az ágyba, meg kell neki a hagyomány (a kényelem, kiszolglás az anyja helyett), míg a nőnek...

hát a nőnek meg kell, hogy legyen férje, gyereke, stb, hogy a külvilág már-már irigyelje, de semmiképp se vesse meg ugye a társadalom, mert még egyedül van. Csomó nő ugyanis annyira szánalmas, hogy cikinek érzi, ha egyedül van, inkább összeházasodik az első olyan palival, akit erre rávehet és minimálisan megfelel a férj szerepre. Jellemző, hogy ezek a pasik jól keresnek, ezért is buknak rájuk inkább, bár ez sem mindegyik nőnél szempont.


A fő ok, hogy a külvilág szemében ők legyenek a cuki házaspár. Otthon meg hisztiznek, vagy tűrnek, boldogtalanok egy életen át, vagy éppen egyszer hiphop családi tragédiák következnek be, és a szomszédok is csak ámulnak, hogy pedig csöndes család voltak, nem veszekedtek, stb... :)

2015. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Kilences igen, hármas válasza erre utal. Ha én elkezdeném azzal bántani a férjem hogy láb alatt van, még nem oda tesz vissza dolgokat, ahová kéne, nagyon megsértődne. Közös otthonunk, az övé is, hadd ne legyen már láb alatt, meg had pakoljon már oda, ahova akar, itthon van ő is, nem? :-'
2015. jan. 29. 11:43
 13/42 anonim ***** válasza:
2%
hát te teljesen hülye vagy, 11...
2015. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
13, szerintem nem hülye 11-es. Hidd el, vagyunk sokan nők, akik számára elképzelhetetlen, hogy vki élvezze azt, hogy munka után egyedül főz, mos, takarít, míg a férfi mondjuk fetreng. Csak szeretném ennek a lélektanát megerteni. Nem szeretnél néha inkább hatradolni, olvasni, vagy nem esne jól, ha egyszer téged szolgálnának ki. Félre értés ne essék, ha sütök vmi finomat, engem is örömmel tölt el, ha örül a család. Én a heti hét napos, egyedül végzett robotot nem értem.
2015. jan. 29. 12:15
 15/42 anonim ***** válasza:
16%

Miért, ha én főzök, akkor nem tudok hátradőlni és olvasni? Rengeteget olvasok, kézimunkázok (imádok kötni). Miért zárja ki egymást a munka és a szórakozás?

Köszi, semmi gond a házasságommal, túlélt elég csúnya autóbalesetet (és képzeld, a férjem látott el hetekig), túlélte a férjem betegségét. Ápoltam a beteg apósom, anyósom, erre sem ment rá a házasságunk. A kkor lehet, hogy mégis valamit jól csináálunk?

2015. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
15%

Itt mindig az ostobasàgokat pontozzàk fel és a normàlis vàlaszokat le, szokd meg!

Nekem azzal tudna sokat segiteni a férjem ha nem trimbolna össze mindent, ha kupis dolgot csinàl, takaritson fel utàna, nem érek rà egyfeszt utàna ganézni.

2015. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
14%
Én is megkérdezhetném, hogy lehet, hogy nem gondoskodtok boldogan azokról, akiket szerettek, de nem teszem, mert nem érdekel. MIndenki úgy él, ahogyan akar. De azt modnani, hogy szar a házassága annak, aki nem sír, ha házimunkáról van szó, és belelátni a gondoskodásba akkora baromságokat, amiket a 11 írt, hatalmas butaság.
2015. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
16, nem tűnik fel, hogy úgy írsz a ferjedrol, mintha vmi ostoba kisgyerek lenne? Es az a furcsa, hogy ezt látom szinte az összes olyan nőtől, aki kiszolgálja a férjét, hogy a háta mögött infantilizalja őt (úgy beszél róla, mintha vmi életképtelen kisgyerek lenne). És nem értem, mi ebben a jó. Az én férjem ezt szerencsére nem szeretné.
2015. jan. 29. 12:35
 19/42 anonim ***** válasza:
7%
Mondj egy indokot miért kellene változtatnom, ha nekem megfelel az életem... a férjem nem nézem le, nem szolgálom ki (kiszolgálás, hogy kap enni, van tiszta ruhája és rend van a lakásban??? Nem hiszem...)
2015. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
15, nem kotozkodeskepp csak egy gyors kérdés, ha dolgozol, tanulsz, egyedül apolod anyóst, apost, és látod el a háztartást, akkor férjed mit tesz bele a kapcsolatba? Gyerekekre legalább ránéz, vagy az se?
2015. jan. 29. 12:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!