Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ahol az van, hogy, a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ahol az van, hogy, a férj este tv-t néz, gépezik, a nő viszont főz, tálal, mosogat, mindig egyedül, miért fogadjátok ezt így el?

Figyelt kérdés
Természetesen nem htb - kre gondolok, hanem ahol a nő is dolgozik. Az a kérdés ihletett meg, ahol kérdező azt kérdezte, hogy barátnők, feleségek szoktatok e készételt venni, mintha férfi nem is főzhetne...

2015. jan. 29. 10:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te is azon nők közé tartozol, aki fel akarja nyitni a világ összes nőjének a szemét, hogy lázadjanak?

Nem vagy te esetleg feminista?

Azért, mert te utálod ezeket csinálni, nem biztos, hogy a többi 80% nő is utálni fogja, mert itt hangoztatod a véleményed.

Vannak nők, akik szeretnek főzni, sütni, kiszolgálni másokat.

Te kisautóval játszottál gyerekkorodban, meg fiús frizurád volt, valószínű ezért nem érted meg ezt soha, csak akkor maradnál csendben, ha még nem jöttél rá, hogy különbözöl a normális nőktől...

2015. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vannak akik szeretnek kiszolgálni másokat. De ha ezt ők önként választották, akkor kussoljanak és sikálják a padlót. Nekem nem azzal van bajom, ha valaki így él, az az ő baja. Nekem azzal van bajom, mikor valaki így él, de mást se hallok tőle csak a rinyát, hogy milyen rossz neki. De ha föl merem hozni, hogy ha nem tetszik a helyzete, akkor változtasson rajta, már jön is a micsoda szemét emancipunci vagyok szöveg... Aha...
2015. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
39%

Én azért csinálom meg, mert nem csinálja meg senki helyettem. Meg azért, mert már belefáradtam, hogy mindig meg kelljen kérni a páromat. Ő elvan a kupiban. Pontosabban "nem látja", szerinte az nem kupi.

Belefáradtam, de ez miatt nem fogom elhagyni, mert minden másban számíthatok rá, megbízható, szeret, tisztel, csak az a fránya házimunka...

Sokszor dühít, de ma már ötig számolok.

2015. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem kéne olyan pasi, aki olyan mint a kérdésben le van írva.

Nálunk meg van osztva a házimunka,az csinája aki előbb hazaér vagy épp kevésbé fárdat,vagy ha nincs ilyen szempont aki az adott kaját jobban el tudja készíteni amit épp kitaláltunk,vagy házimunkából amit kevésbé rühell(én pl teregetni meg hajtogatni utálok,a férjem meg mosogatni).


Illetve pl ha pl ő néz egy filmet ami engem nem érdekel,akkor megcsinálom én és viszont,és ő se fog engem modjum kiugraszatani a laptop elől,ha épp skypeolok valamelyik külföldön élő barátnőmmel,aki ritkán tud fenn lenni,hogy indíts asszony a konyhába mert nincs kaja.Akkor nekiáll ő főzni és kész.

2015. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
23-as válasza tok korrekt. 21-es,nem,számomra elképzelhetetlen, hogy ez így egy nőnek jó legyen. Nekem egy barátnőm sem el így, nagyon jó párjuk van szerencsére. Rossz hangulatú magyar filmekből ismerem ezt, illetve egy rokon házaspár van így. Anyuka apuka egyszerre hazaesik a munkából, anyuka rohan bevasarolni, addig apuka játszik a gépen. Utána anyuka főz, addig apuka zenét hallgat. Majd anyuka tálalja a vacsit, apuka vacsi után fürdik, anya pakol. Majd apa tvt néz, anya rendezi a gyerekeket (nagyobbak már, csak néha kérnek esti mesét, lecke ellenőrzés) el nem tudom képzelni, hogy ép eszű nő ezt így élvezni tudja.
2015. jan. 29. 14:01
 26/42 A kérdező kommentje:

Nem is élvezi. Morog, veszekszik a férjével, martirkodik, fáj mindene

(izulet), stresszes, fáradt, ingerült, dupla annyit dolgozik, mint ami egészséges lenne. Meg csak nem is a pénz miatt, mert ő is jól keres.

2015. jan. 29. 14:04
 27/42 A kérdező kommentje:
21-es,szerinted ez a normális nő és a jó élet?
2015. jan. 29. 14:05
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha segítene, akkor dupla annyi időbe és dupla annyi mosogatnivalóba kerülne. Meg persze az is játszik, amit az első írt, eszembe nem jutna bármit javítani az autón, vagy egy csavart behajtani, villanykörtét kicserélni, mondjuk nem is értek hozzá.
2015. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

24-es vagyok.

Asszem hamar a tisztelt férjem "fejébe húznám" a gépet ebben az esetben...A felesége vagyok és nem a cselédje.Ha otthon lennék,vagy jóval kevesebbet dolgoznék(pl félállásban),az más,de így...


Amúgy én is láttam ilyet,az egyik volt évfolyamtársaméknál többszört voltam lenn vidéken ugyanez ment a szüleinél.Apuka hazajött,le...ta magát a Tv elé,Anyukának meg lógott a bele munka utánn,de még menjen várásrolni, főzzön vacsorát,reggel keljen előbb egy órával,és rakja Apuka orra elé a reggelit,stb...

2015. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 Költőnő? ***** válasza:
61%

azért nagyon nem mindegy, h a nő ezt örömmel csinálja, v morogva, mártírként.

Nem vagyunk egyformák. Van, h örömmel teszem, van h megkérem az uram, h segítsen, van, h ő csinálja.

Mondjuk az a nő, aki mártíromként vonul a konyhába, az vessen magára, mert nem tudja kinyitni a száját.

Nekem pl volt olyan kedvesem akinek csak ritkán engedtem át szívesen a konyhát, mert ... mert jobb volt, ha inkább ki se tévedett :)

De: volt h gesztus szinten működött csak és annak is v olt létjogosultsága. VAGY. Kértem h legalább beszélgetni jöjjön ki közben és az is jó volt. VAGY. mittomén verje fel a tojást a rántottához, mert az is segítség, ő is úgy érzi h tett vmit pl a vacsi érdekében, stb...

De pl volt olyan h mindenáron én akartam leszedni a függönyt noha iszonyat tériszonyos vagyok s nem engedtem h ő vegye le, akkor fogta a létrán a lábam.

Nem kell mártíromkodni, ha nem tetszik vmi, ennyi a lényeg.

2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!