Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Már nem működik a házasságunk és ezt ő is tudja jó, minden évben eljön legalább kettőször az az alkalom, hogy leülünk megbeszélni a dolgokat. De a végén mindig ő jön ki "győztesen"

Van egy közös gyermekünk, még kicsi, és főként miatta nem mondtuk még ki, hogy vége!! De most már tényleg úgy érzem,hogy nincs közös jövőnk! Félek attól, hogy ő ezt nem fogja fel, vagy nem is akarja. Tényleg csak azért maradjunk együtt mert van egy gyerekünk? Minek erőltetni ha már nem megy??? Ha volt már valaki ilyen helyzetben, akkor mi a helyes út????



2015. jan. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem ki a szavaidból, hogy hiába vársz arra, hogy szép békésen közös megegyezéssel vessetek véget a dolognak, mert ő nem akarja és nem is fogja akarni. Itt már csakis azt teheted, hogy felállsz szépen, és elköszönsz...Ha tényleg ilyen siralmas a helyzet akkor tényleg nem kell eröltetni, a gyereknek sem jó, hogy ezt látja...
2015. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt leginkább nektek kell tudnotok.

Tudom, hogy ezt a csonka családban felnőttek nem fogják elhinni, hogy néha jobb, ha a szülők inkább elválnak és ha tudnak új társat keresnek, ha nem nem.

Nagyon kevés információt írtál le, ti tudjátok milyenek a mindennapok, ezt a gyerek látja-e stb.

2015. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én szüleim is elváltak. Én úgy látom így anyámnak jobb is! Ő hagyta el apámat. De az én házasságomban félek én kimondani az utolsó szót! Nem tudom mit váltana ki belőle! Igen! Úgy van ahogy látod, ő nem fog lépni..bár jobb lenne
2015. jan. 29. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy vége, akkor mondd meg neki. Ha érdekli, szeret, meg akarja menteni a házasságotokat, tenni fog érte. Te döntöd el, hogy akarod-e még.
2015. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én gyerek vagyok(14),de szerintem jobb ötlet ha elváltok.legalábbis gyerek miatt szerintem ne maradjatok együtt.nekem is a szüleim ilyen helyzetbe vannak,de ez az erőltetett "család" nagyon rossz.karácsony is mindig úgy telik az elmúlt években,hogy na akkor együtt a család,mert úgy szokás.Nem azért mert jól esne ez bárkinek is.de egyébként legfőképp neked kell érezned,hogy mit tegyél.
2015. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő is érzi, hogy vége, de meg fogja várni, amíg te mondod ki az utolsó szót. Vannak ilyen emberek. apám is ilyen, az exem is ilyen. Nem tudom, miért csinálják, de nem hajlandóak lépni. :/ Megvárják, amíg a másik kimondja (sőt, rá is tesznek a viselkedésükkel), és akkor utána lehet sajnáltatni magukat, hogy ők pedig mindent megtettek. Vagy csak szimplám kényelmesek, és ha a másik nem változtat, akkor ők ugyan nem fognak.


kívánom, hogy találd meg a boldogságodat!

2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!