Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha vitatkoztok vagy veszekedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vitatkoztok vagy veszekedtek a feleségetekkel akkor Ő hogyan reagálja le?

Figyelt kérdés
Mindig a nőké az utolsó szó? Utánna megy a besérülés?

2015. jan. 29. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen!
2015. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Feleség is írhat?

Nekem sajnos nincs energiám vitatkozni, és a férjem amúgy is elég hevesen tud reagálni a dolgokra, így ha „beszólok” neki, az csak olaj a tűzre, amit igyekszem elkerülni, mert apám is ilyen veszekedős volt, akit ki nem állhattam. Én sokkal lényegretörőbben fogalmazok, mint a férjem, így sokszor egy-egy rövid mondattal jobban „betalálok”, és ilyenkor eléggé pepöccen, csapkod meg hasonlók, így inkább az utolsó szót meghagyom neki, és inkább elsorvasztom magamban az indulatokat. Amúgy ő elég bő lére ereszti a dolgokat, aminek a felét emiatt meg sem hallom, mert kimerülnék abban, hogy végigkoncentráljam az egész prédikációt. Ilyenkor önvédelemből magamra eresztek egy harangot, és azon át aztán nem megy át semmi.

2015. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

pepöccen

a p-t elfeljtettem tükrözni a vízszintes tengelyre :)

2015. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kis baj, veszekszik

nagy baj, befogja, max könnyezik


utolsó szó: Igen drágám!

2015. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szép is a házas élet...

Bepöccen meg csapkod, prédikál? Tudod meddig lenne a férjem...

Mi is szoktunk vitatkozni a párommal, mindenhol fordulnak elő nézeteltérések. De szerencsére én is tudom és ő is tudja, hogy attól hogy hangosan, ne adj isten üvöltve közlünk valamit, attól az még nem lesz igaz.

2015. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig a férfié az utolsó szó: "természetesen igazad van drágám, mint mindig"
2015. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en felesegem utalja a konfrontaciot, veszekedest ezert ugy tesz mintha igazat adna nekem, sot meg elnezest is ker olyan cinikus hangnemben h legszivesebben tombolnek mert komplett hulyenek nez es mindezt csak azert h nyugiban beszelgethessen tovabb a barataival vagy irhassa a cikkeit.


Ennekfogva nem tudom vele vitatkozni, mert total flegman ramhagy mindent, egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor allt le vitatkozni de akkor viszont ugy, hogy azt hittem elvalik.

Egyebkent o egy baromi okos es jo no, mindenrol nagyon hatarozott velemenye van, filozofiat tanul, fossziliakrol beszel....es gyonyoru de ez a viselkedese...ez padlora vag.


Az ex csajaim uvoltottek, ok akartak az utolso szot, total maniakusak voltak, o pedig csak lekezel es igy nem tudok belekotni mert csak tahra nyilt szemekkel bizonygatja h o mennyire egyetert velem, sot meg elnezest is ker (meg akkor is ha neki volt igaza) utana rammosolyog es folytatja a kis dolgait ahol abbahagyta.

2015. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

ismerős, én is ezt csinálom barátnőm anyjával, pedig én férfi vagyok


ha azt mondja az ég zöld, azt mondom, hát persze

2015. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es, a kedvesed tipikus lelki zsarnok, jól beválasztottál. Sajnállak.


Kérdező:

- ha vitázunk - ritkán szoktunk -, nem meghatározott, ki a "győztes". Amelyikünk meg tudja győzni a másikat az igazáról, vagy valamelyikünk enged.

- ám nem szeretjük a szóváltást, így igyekszünk minél gyorsabban megbeszélni a problémákat, vagy kérdéses dolgokat.

- amennyiben nagyon nem tudunk megegyezni, később visszatérünk rá

- megsértődni sem szoktunk - rém dedós dolog

2015. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!