Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor vitatkoztok a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vitatkoztok a párotokkal, hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés
Vigyáztok arra, hogy a szomszéd meg ne hallja,hogy vitakoztok?Vagy mindenki hangosan kiadja,ami benne van?En sokszor igyekzetem hallkabban kiadni a mérgemet, de valahogyan ez már nem megy, van amikor felemelem a hangomat.Utána azon agyalok,hogy remélem nem hallották meg a szomszédok.
2014. márc. 19. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a halk fajta (persze nem üvöltök, de nem is suttogva veszekszem). Abban a pillanatban nem igazán érdekel a szomszéd.
2014. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem szoktunk kiabálni egymással. A vitákat kulturált módon, csendben beszéljük meg. Nem a szomszédok miatt, hanem mert ez a természetes.
2014. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olynkor eszembe se jut aszomszéd de utána meggondolom hogy neme hallott valamit,de megnyugtatom magam hogy azt hiszi a tv volt felhangositva :)
2014. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igyekszem halk lenni, de ez függ a vita mértékétől is. Engem egyenesen dühít, ha a párom minden áron értetlen óhajt maradni, na olyankor már kiabálok, és pont nem érdekel, h mit szól szomszéd. Ne idegeskedj, ha nem megy, az sokkal rosszabb, h ha elfojtod.
2014. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A "vitatkozás" érvekkel történik, nem hangerövel!


A "veszekedés" az egész más dolog!


Mi VITATKOZNI szoktunk, VESZEKEDNI nem. Ebböl következöen nincs olyan probléma, hogy meghallja-e a szomszéd - mivel nem ordibálunk, hanem kultúr módon érvelünk.

2014. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolkodtam még ezen. Van hogy felemelem a hangom akkor is mikor nem a párommal vitatkozom/veszekszem, csak valami nagyon felháborít. Meg a kutyával is szoktam néha kiabálni.


Amúgy felső szomszédainkon nevettem múltkor jót. Pasit hallottam meg először:

- Ne kiabálj

Nő torkaszakadtából üvöltve válaszolt:

- DE KIABÁLOK!


De csak mosolyogtam rajtuk :D

2014. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Néha szoktam kiabálni, de azért annyira nem hogy a szomszéd is hallja. Vita közben is párom a párom, azért arra is vigyázok, hogy olyat ne mondjak, amit később megbánok...
2014. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a rettegés a vitáktól, vagy épp veszekedéstől, hangos megnyilvánulástól meg tökre nem jó. Én világ életembe azt gondoltam, hogy az a helyes, ha minden "békésen" van megoldva, és még véletlen se emelem fel a hangomat. Tévedtem, az eredménye az lett, hogy nem tudatosan elfojtottam dolgokat, végül lelki beteg lettem. Szóval szerintem, ha vki szeret vkit, akkor viselje el a hibáival is együtt, persze ezzel nem ér visszaélni, vagy rendszert csinálni belőle.
2014. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az exszel amikor egész nap jól éreztem magam vele, mindig amikor már kettesben voltunk akkor kezdett féltékenykedési jelenetekbe, teljes szemétkedéssel, dühvel, a bőgésig kikészítve engem, addig, mások előtt semmit nem mutatott ki.és mindig csalódás volt bennem, hogy akkor az a szép nap, igazából nem is volt az vele.

ugyanez volt elalvás előtt is.

hibáztat, szid okol és ellenérvelek, ő annyit mond aha, én azt hiszem meggyőztem, nyugodtan elalszom, másnap kiderül, hogy ugyanúgy baja van velem. tehát az alvás is csalódás volt. én édesdeden bújtam ahhoz, aki akkor utált.


a mostani párommal, ha én felkapom a vizet azonnal ott hagy. és esetleg haza sem jön 3 napig.

a legtöbbet így telefonon vitázunk/veszekszünk.

ő soha nem veszekszik, csak beszól, megbánt egy két csendes mondattal. lelki terrort alkalmaz. pl ilyeneket "velünk sokminden történik, csak épp semmit nem jelent nekem" vagy: "visszaemlékezve az első napokra, amikor összejöttünk, így utólag vicc/es volt az egész" vagy: "te semmit nem tudsz a szerelemről" vagy "te nem értesz semmit, minek mondjak bármit is"

meg sorolhatnám a végtelenségig azokat a mondatait, amikre általában nem tudok reagálni, mert belém fagy a szó

2014. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 év alatt egyszer sem kiabàltunk, pedig voltak gondjaink,mi jobban szeretünk rendesen beszélgetni:)
2014. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!