Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki hol ismerte meg a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerte meg a leendő férjét/feleségét vagy a meglévő férjét/feleségét?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 22:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Az exem mutatta be.
2015. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
A barátnőm mutatott be minket egymásnak. A barátnőm azóta a sógornőm is. Ennek 9 éve, van egy 3 éves gyerkőcünk :)
2015. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Beteg lettem, elmentem az ügyeletre, ő megvizsgált, gyógyszert írt, pár nap múlva véletlenül találkoztunk beültünk egy kávéra.... így kezdődött én 25 voltam, ő 31! :)
2015. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Barátnőm párjának az egyik barátja.


Neki nem volt senkije, nekem sem, és a barátnőm felvetette, mi lenne, ha...? Aztán össze is hozta a telszámcserét, ilyemsik. :D


Két éve találkoztunk először.

2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
11 éve találkoztunk először, akkor az osztálytársának a barátnője voltam, később a gyerekkori barátjának a menyasszonya lettem, és 8 év ismeretség után (közben végignézte, hogy majdnem hozzámegyek az egyik barátjához) mégis mellette kötöttem ki.Elmondása szerint még 11 éve kinézett magának. Házasok vagyunk, gyermek még nincs. Furcsa az élet. :)
2015. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Egy online játékban,mindketten hatalmas kockák voltunk :D először csak együtt játszottunk,barátok voltunk,majd szépen összejöttünk és így tovább :)
2015. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Egy közös baráti társaság buliján találkoztunk először.
2015. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd lépcsőházakban laktunk egy lakótelepen, de nem ott találkoztunk, sőt, még csak nem is láttuk egymást az utcán sem. Aztán egy szombat este buliba mentünk a barátaimmal. Ő is ott volt, odajött hozzám egy pohár itallal, beszélgetni kezdtünk. Aznap éjjel mással már szóba sem álltunk, a buli végén megkérdezte, hazakísérhet-e? Így derült ki, hogy szomszédok vagyunk. Illetve csak voltunk, mert már nyilván együtt élünk :)
2015. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Fiatalon kezdtünk el járni bátyám legjobb barátja volt! Aztán szakítottunk (kb:fél év után), aztán kétszer kosarat adtam neki! Valahogy mégis megpróbáltuk még egyszer és 1 évre rá összeházasodtunk! Ennek már 10 éve :)
2015. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Elsőnek kórházban találkoztunk. Ápolónő vagyok neki volt egy autóbalesete lábát műtötték, amivel 3 hétig kórházban volt. Persze beszélgettünk, de semmi komoly nem alakult ki. Mikor haza engedtük tudtam, hogy többet nem fogunk találkozni. Miután kiengedtük a kórházból rá olyan 1 évre Bécsbe mentem a karácsonyi vásárra és ott véletlenül neki mentem egy férfinak, bocsánatot kértem, és akkor tűnt fel, hogy nagyon ismerős valahonnan. Utána eszembe jutott, hogy a kórházból ismerem. Beszélgettünk, kiderült hogy mind a ketten ugyan azzal a az utazási irodával utazunk csak külön buszokon. Hazafelé menet kértük a szervezőt, hogy valahogy oldjuk meg hogy egy buszon utazhassunk. Sikerült megoldani. Onnantól randizunk, összeköltöztünk, esküvő. És ma már van egy 3 éves kisfiúnk.
2015. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!