Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy idő után minden kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után minden kapcsolatban elhidegülnek a párok egymástól?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 11:13
 1/7 papagenou ***** válasza:
60%
bizonyos mértékig ez szerintem normális, mit értesz alatta?
2015. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs mit mondanunk egymásnak. Vagyis én hiába próbálok beszélgetést kezdeményezni, nem érdekli. Soha egy jó szót nem kapok tőle, már feleslegesnek érzem, hogy próbálkozzak. Mindig azt mondja, hogy megváltozik, de nem sok eredményt látok. Olyan, mintha púp lennék a hátán.
2015. jan. 30. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mi 15 éve vagyunk együtt és még jobban vágyunk egymás társaságára, mint az első néhány évben.

Mi örülünk, ha a munka és az egyéb elintézendő feladatok, után végre egymással foglalkozhatunk.

Persze voltak hullámvölgyek, de akkor sem untuk egymást, csak voltak problémák, amiket meg kellett oldani és ez kicsit megnehezítette az életet.

2015. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a férjem nem vágyik a közelségemre, feleslegesnek érzem magam, azt hiszem, ha lenne hova mennem lelépnék.
2015. jan. 30. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jó és egyáltalán nem természetes.
2015. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom. A legrosszabb, hogy látom a férjem bátyját és a feleségét, hogy 15 év után még mindig hogy szeretik egymást. Lehet el kell fogadnom, hogy az én férjem ilyen nem mutatja ki könnyen az érzéseit, pedig néha jó lenne.
2015. jan. 30. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is ilyenek. Soha nem hallottam egyiktől sem egy érzelmes mondatot sem sem egymás felé, sem felém. Viszont látom rajtuk, hogy 25 év után sem tudnák elképzelni, hogy külön folytassák az életüket, és azt is, hogy én vagyok a mindenük, az életük értelme, hiába nem mondják vagy mutatják. Önmagában nem baj, ha valaki nem mutatja ki az érzéseit, ha viszont érzed, mit érez. Viszont mikor úgy gondolod, púp vagy a hátán, és lelépnél, az már gázos.
2015. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!