Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mikor mondtátok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor mondtátok azt, hogy na most belevágtok a gyerekvállalásba? Mik voltak a feltételeitek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Semmikor. Nem akarunk gyereket. Egy ideig zavart, hogy megszólnak érte, de már nem foglalkozunk vele.
2014. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Esküvő volt csak a feltètel, akkor màr 10 ève voltunk együtt, lediplomàztunk, dolgoztunk, volt berendezett lakàsunk...minden adott volt, ès mèg az első 2 èvben megbeszèltük hogy èn 30 èves korom előtt akarok gyereket...szorított az idő.
2014. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem mondtam, és nem is számítottam rá:D Ezért volt óriási meglepetés amikor a két csik megjelent előszőr. Nem akartam hinni a szememnek:D
2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A 30. születésnapomon.
2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
9%
semmikor. kell a ráknak gyerek :D csak idegroncs akarsz lenni? ;)
2014. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fél év házasság után kezdtünk el próbálkozni. Pár hónapra rá kiderült, hogy nem fog összejönni. Ez azóta sem változott, szóval kettesben ünnepeljük a 3. házassági évfordulónkat is. Már elfogadtuk, hogy ez így marad. Szabadabb így az életünk.:)


Amúgy a feltételek megvoltak:


-Házasságban,

-legyen munkahelyünk,

-ház.


Én mondjuk azóta már máshol dolgozom.

2014. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
2 hónapja elmentem rutin kivizsgálásra és találtak egy cisztát, amire kaptam fogamzásgátlót. Na akkor jöttem rá, hogy nincs több hülyéskedés, kell gyerek, mert bármikor jöhet valami hülye nőgyógyászati probléma, ami miatt nem lehet. Remélem, hogy hamarosab összejön. 27 leszek nemsokára.
2014. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazabol az anyagiak,lakas megvannak de nem erzem a kesztetest ra. En csak a hatranyait velem felfedezni.
2014. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem volt az, h azt mondtam, hogy na most vágjunk bele. Mindig tologattam, kötöttem időhöz/dolgokhoz. A férjem már szeretett volna korábban is.

Aztán becsúszott és most már nem csinálnám vissza semmi pénzért :) Nem is értem így utólag, hogy mire vártunk.

Munkahely van, lakás van, szeretjük egymást, több nem is kell :)

2014. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak a megfelelő pár megtalálása volt a feltétel, aki szintén szeretne gyereket tőlem. Az anyagi feltételeim megvoltak, ugyanis mindig volt jó munkahelyem (igen azért egyes szám 1. személyben, mert mindig is arra alapoztam, hogy akármi történik megálljam egyedül is a helyem, akár gyerekkel is), de a szerelemben nem voltam valami szerencsés korábban. A mostani párommal szuper a kapcsolatunk, és ő mondta először, hogy nagyon vágyna gyerekre, úgyhogy nem is volt több kérdés, a házassághoz nem ragaszkodom, mert régebben volt egy válásom is.
2014. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!