Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog, hogy a nejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a nejem mindenért megjegyzést tesz rám?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom, hogyan viselkedjek, bármit csinálok semmi és sehogy sem jó, mindenért én vagyok a hibás. A gyerekkel nekem kell játszani, ne nézzem a tv-t, a net-et, stb. mert csak a családtól veszem el az időt. Meg különben is ő mindent utál, akkor engem miért érdekel? Képes számon kérni, hogy mit csináltam, amikor ő nincs idehaza ill. dolgozik. Olyan családban nőttem fel, hogy: volt az Én, TE, MI. Mindenkinek lehetett külön hobbijam, de együtt is volt program. Hogyan tudnám ezt megértetni veled, hogy senkit nem lehet kisajátítani?

#éntemi
2015. febr. 1. 23:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy nej akkor lesz elégedetlen , ha nem kefélik eleget. Aranyszabály.
2015. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!