Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy olyan feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy olyan feleség legyek, akit sosem hagy el a férje?

Figyelt kérdés
Vallásos nevelésben részesültem. Természetesen hívő vagyok. Tudom hogy én soha semmilyen körülménye között nem válnék. Hogyan tudnám a férjemet úgy kiszolgálni, ellátni, hogy neki se forduljon meg a válás a fejében soha az életben?

2015. febr. 2. 16:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

Ezt így nem lehet megmondani. Minden férfinak másra van szüksége. Attól hogy nyalizol adott esetben, vagy cseléd módra kiszolgálod, teljesíted a parancsait, még nem fogod tudni magad mellett tartani. Vannak akik tényleg mindent megadnak a férjüknek, mégis x időközönként mások ágyában fordul meg.


Te nem tudsz olyat tenni amivel megakadályozhatnád. Akármit adsz meg neki, vagy akár nem adsz, tőle és az érzéseitől függ veled marad e vagy sem.


Ha meg te SEMMILYEN körülmények között nem válnál el, akkor buta vagy.

2015. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%
Te vagy legalabb 16 eves? A kerdesed alapjan gondolom, de lehet, tevedek es csak 12...
2015. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Mosolyogj sokat és a lehető legkevesebbet szólalj meg!
2015. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%

Olvasd el ezt a könyvet: A derék asszony kézikönyve.

Sok okosság van benne.Egyébként nem lehetetlen,de akkor csak is mélyen hívő emberrel házasodj.

2015. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Girgoy 12-es válasza milyen szép! És jó.
2015. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Girgoy ***** válasza:
Köszi szépen. :) És tényleg működik. Valszeg azért, mert radikálisan szakít a legtöbb sikertelen mai recepttel és azok alapjaival. Lehet, hogy kicsit hosszúra sikerült, de hosszú évek alatt is érett be. :) De röviden megfogalmazva talán annyi, hogy a házastársakat nem szabad egymástól különálló személyeknek tekinteni, mert ők ketten alkotnak egy testet.
2015. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26-igen ez a lényege. És ezért szent : mert a kettő eggyé válik (és mert életet lehet lehozni vele) Minden misztérium lényege, hogy lehet a kettő (a kint és bent, a világ és én, Isten és én, te meg én) hogyan lehet a duális Egy. Ezért is az Egy Istenszinonima volt a görögöknél. Nagyon mély Plótinosz Az Egyről, a szellemről és a lélekről -ajánlom nektek.

[link]

2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Girgoy ***** válasza:

Köszönöm az ajánlást, remélem, lesz alkalmam elolvasni. Plótinoszt egyébként én is nagy filozófusnak tartom (meg úgy általában Platón és az új-platonikusok is nagyon tetszenek).


Az alapvető probléma - korunkban meg pláne! - pont az, hogy nem úgy gondolkodnak férfi és nő házastűrsi mivoltáról, mint akik már együtt alkotnak egy egységet, hanem mindig megmaradnak különálló feleknek, akiknek valamilyen módon meg kell próbálni minél kisebb súrldással együtt élni. A rossz alapra pedig fölösleges bármit építeni - legyen az bármilyen frankón hangzó mézesmadzag pszichológia, elmélet vagy párkapcsolati tréning - úgyse fog teljes sikert aratni. Teljes sikert csak az arat, ha eleve úgy gondolkodunk, hogy a házastársam és én: mi egyek vagyunk. Úgyhogy, Kérdező, hidd el: ez a titok és ez a garancia a válás ellen. És ez mindent meg fog oldani a gyakorlatban is.

2015. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!