Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert ellenoriz folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ellenoriz folyton a felesegem? Hogy lehetne leallitani?

Figyelt kérdés

Szamitogep elott dolgozom es skypeon irunk altalaban egymasnak napkozben. Namost ha nem valaszolok egy ket percen belul, akkor rogton elkezd feltekenykedni, meg torteneteket gyartani, hogy biztos kimentem ebedszunetben valami nohoz, vagy ki tudja hol vagyok mit csinalok...

Agyamra megy a folyamatos alaptalan feltekenykedesevel, mit kene csinalnom, hogy abbahagyja? Iszonyu idegesito, hogy pl fonok behiv husz percre elmagyarazni valami uj munkat, es allnek neki csinalni, de ugy felidegesit, hogy nem tudok gondolkodni se... Nem erti meg, hogy ezzel az allasom veszelyezteti, amivel mindannyiunk megelheteset is (o nem dolgozik)


2015. febr. 6. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell skype-olni munkaidőben és le van a gond.
2015. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott féltékenység betegség, meg bizalom hiány. De nem tudom mi lenen a gyógyír, tegyél elég görbe tükröt és csináld te is ezt vele? Még senkit nem kellett ebből kigyógyítanom.
2015. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

A helyében elmennék dolgozni. Akkor nem függene annyira tőled a létfenntartása, így talán nem lenne ennyire görcsösen féltékeny.

Most félti a kapcsolatotokat, foggal-körömmel védi, mert azon áll, hogy a jövő héten is lesz-e mit ennie többek közt. Nem reprezentatív, de nekem feltűnt már, hogy az otthon maradó feleségek, legyen akármennyi dolguk a házban, többet féltékenykednek, mint azok, akik eljárnak munkába.(Nesze neked egykeresős családmodell!)

2015. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Önbizalomhiányos, magában sem bízik, meg benned sem. Ráadásul mivel nem dolgozik, unatkozik. Szerezz neki munkát és ne ugorj neki 2 percenként, előbb-utóbb leszokik erről. Ha meg nem, válj el, ez hosszú távon kibírhatatlan.
2015. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy letiltották a skype-ot a munkahelyeden. Ennyi.
2015. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Általában a féltékenykedő fél nagyobb valószínűséggel csalja meg a párját, de mindenesetre én megkérdezném mire ez a nagy féltékenykedés, nameg mondanám neki, hogy ezentúl én is ellenőrizni fogom őt.
2015. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
kérd meg, hogy keressen munkát...egész nap unatkozik, persze, hogy rajtad lóg...kell valami amivel leköti magát
2015. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Zavard el dolgozni, és ne skype-olj vele munkaidőben!
2015. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Azért ellenőriz, mert a szó szoros értelmében halálra unja magát otthon. Nem dolgozik, a te fizetésedből él, így foggal körömmel ragaszkodik hozzád, mert ő nem dolgozik, nincs saját keresete. El kéne mennie neki is dolgozni, keressen munkát, és mindjárt nem unatkozna, lenne saját keresete, és nem függene teljesen tőled. Segíts neki munkát találni.

Ha meg nem szokik le erről a képzetekről, akkor ne haragudj, de tényleg a válás a megoldás, mert ez hosszú távon elviselhetetlen.

2015. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Ülj le vele és mondd el neki, hogy az egésznapos skype-olással a munkádat veszélyeztetitek, mostantól ennek vége. Ha valami fontos történik, akkor hívjon fel, vagy ha neked van egy kis időd, akkor felhívod te, ennyi. Egyik munkáltató sem nézné ezt sokáig jó szemmel.

Ha ezt nem érti meg a feleséged, az már régen rossz. Igyekezzetek feladatokat találni neki, amivel ő is lefoglalhatja magát a nap folyamán.

2015. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!