Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert ellenoriz folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ellenoriz folyton a felesegem? Hogy lehetne leallitani?

Figyelt kérdés

Szamitogep elott dolgozom es skypeon irunk altalaban egymasnak napkozben. Namost ha nem valaszolok egy ket percen belul, akkor rogton elkezd feltekenykedni, meg torteneteket gyartani, hogy biztos kimentem ebedszunetben valami nohoz, vagy ki tudja hol vagyok mit csinalok...

Agyamra megy a folyamatos alaptalan feltekenykedesevel, mit kene csinalnom, hogy abbahagyja? Iszonyu idegesito, hogy pl fonok behiv husz percre elmagyarazni valami uj munkat, es allnek neki csinalni, de ugy felidegesit, hogy nem tudok gondolkodni se... Nem erti meg, hogy ezzel az allasom veszelyezteti, amivel mindannyiunk megelheteset is (o nem dolgozik)


2015. febr. 6. 15:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Munka, Sport, ha nem valtozik Pszichologushoz kuldenem!

Nekem hasonlo pasim Volt, egy ido utan megorjitett ... beteg! 1 ev utan kb. 5 perccel kesobb kapcsoltam be a skypeot es megkerdezte melyik kollegammal dugtam... mar nem tudtam mit mondani, ugy ereztem ha nem hagyom el megbolondulok, aztan jott a konyorges 120x hivott egy nap... de les zartam mar .. az utanam levo baratnojet romma verte, mert talalt az emailjei kozott egy regi levelezest... szoval Doki, ha tovabbra is szivja az energiad!

2015. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!