Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert ellenoriz folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ellenoriz folyton a felesegem? Hogy lehetne leallitani?

Figyelt kérdés

Szamitogep elott dolgozom es skypeon irunk altalaban egymasnak napkozben. Namost ha nem valaszolok egy ket percen belul, akkor rogton elkezd feltekenykedni, meg torteneteket gyartani, hogy biztos kimentem ebedszunetben valami nohoz, vagy ki tudja hol vagyok mit csinalok...

Agyamra megy a folyamatos alaptalan feltekenykedesevel, mit kene csinalnom, hogy abbahagyja? Iszonyu idegesito, hogy pl fonok behiv husz percre elmagyarazni valami uj munkat, es allnek neki csinalni, de ugy felidegesit, hogy nem tudok gondolkodni se... Nem erti meg, hogy ezzel az allasom veszelyezteti, amivel mindannyiunk megelheteset is (o nem dolgozik)


2015. febr. 6. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudod leállítani.Ilyen és ilyen is marad,önbizalom hiányos.Meg mérgezi az életed,ha elmegy dolgozni,szabad idődbe őrizheted.A tulajdonának képzel téged aki csak az övé.Ha valaki rád mer nézni annak jaj.Eltávolít téged a barátaidtól a családodtól.Mindenkitől.Jobban jársz ha lelépsz tőle addig amig teheted,meg fog őrjíteni téged.
2015. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Az a kérdés miért nem dolgozik...ha azért mert kicsi gyerek van otthon megértem.mi viberen beszélgettünk egymással férjemmel.de irok neki aztán ő ha tud valaszol,vagy felhív ha van pár perce rá.de nem kezdek féltékenykedni ha nem reagál azonnal...ha sos fontos a válasz Felhívom.vamhigy nem tud azonnal válaszolni..
2015. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, minek is skypeoltok a munkahelyeden?
2015. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Csak irogatunk skypeon, nyilvan nem hangosan beszelgetek.

Erdekes, ez eszembe se jutott hogy az o onbizalmaval lehet baj, megprobalom efelol megkozeliteni a kerdest.

2015. febr. 6. 17:07
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztos adtál rá okot.Ilyen fokú bizalmatlanság nem születik magától!
2015. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Bence_ ***** válasza:
96%

Féltékenység önbizalom hiányból fakad.

Nem hiszi el, hogy számodra ő megfelelő és ezért izgul.

Plusz amit a többiek írtak. Otthon van, hasztalannak érzi magát. Rá is ér kombinálni így meg is teszi.

2015. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mondd neki azt, hogy ha ennyire unatkozik, menjen dolgozni. És vesd fel, hogy hanyagoljátok a napközbeni skypolást, mert zavar téged a munkában.
2015. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy neked ő az egyetlen, aki neked kell. Hogy szereted és kívánod. Kevésbé lesz féltékeny, amint elhiszi. Amúgy, ülj le vele és mondd el neki, hogy zavar a munkádban
2015. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha ilyen helyzetben lennék, akkor egyszerűen megmondanám neki, hogy mostantól csak és kizárólag akkor keressen munkaidőben, ha valami tényleg halaszthatatlan dolog miatt kell velem beszélnie.


Tisztáznám vele, hogy befejezem a Skype-os üzenetváltást, az a 8 óra arról szól, hogy a munkámat végzem, nem mellesleg azért, hogy kettőnk megélhetését biztosítsam.


Ha az észérvek nem hatottak rá, nem találta meg a mértéket és nem tartotta tiszteletben a kérésedet, akkor szerintem csak azzal tudsz változást elérni, ha hozol egy nagyon egyértelmű döntést, elmondod neki és egyetlen alkalommal, utoljára megindoklod, aztán pedig következetesen tartod magad ehhez.


A pszichológusok szerint az alaptalan féltékenység két legfőbb oka az önbizalomhiány, alacsony önértékelés (kb. nem vagyok elég jó a páromnak, előbb utóbb biztos keres és talál mást, talál nálam "jobbat"), illetve a birtoklási vágy.


Szerintem igazuk van azoknak a hozzászólóknak, akik szerint a feleségednél az előbbiről van szó, amit még nyilván súlyosbít, hogy saját munka és önálló jövedelem híján anyagi függőségben, kiszolgáltatot helyzetben él.


Megkérdezhetem, hogy ő jelenleg miért nem dolgozik, és - ha nem gyesen vagy gyeden van éppen otthon - akkor hogy viszonyul a saját munkanélküliségéhez?

2015. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%

Előszőr is tedd tönkre a számitógépét !

Másodszor :istenesen pofozd fel !

2015. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!