Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazassag utan miert valtozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag utan miert valtozunk meg?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezdem erezni a valtozas szelet... Minden rendben van koztunk, de hianyzik az intimitas, hianyzik egy oszinte osszebujas(nem az a felszines, az megvan), hianyoznak a "szerelmes" szavak, oszinte vallomasok... Minden rendben... azaz kajat fozok, takaritok, gyereket nevelek(terhes vagyok, meg van 6 hetem szulesig), mosolyogva, apoltan varom a ferjem haza minden nap, reggel felkelek vele, elinditom a munkaba. Nem veszekedunk soha... de valami hianyzik a kapcsolatunkbol... atolelem, bujnek, romantizalnek en is egy kicsit... s olyan mintha egy kezetlen, erzeketlen faronkot olelgetnek... Itthon eszik,nyomkodja a telefonjat, megkerdezi hogy vagyok... de vagy beteg, vagy faradt... minden alkalommal amikor szabad... olyan unottnak tunik... Hivom setalni, gyereket lepasszoltam nagyszulokhoz hetvegere hogy legyunk egyutt... de csorog az orra a paromnak es "haldoklik" az agyban... s elkuldott mert aludni akar... holnapig fel sem fog ebredni... olyan egyedul erzem magam...

Masnal is kialszik a tuz? olyan szenvedelytelen lett a kapcsolatunk, pedig imadtuk egymst. Mit tegyek?



2015. febr. 7. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Egy kapcsolatban nem éghet folyamatosan a tűz, különben mindketten elhamvadnátok benne. Igen, vannak szürkébb időszakok és unalmas hetek, hónapok. Olykor neked nincs kedved dolgokhoz, olykor neki nincs.

Én azt gondolom, hogy hosszabb távon az egyensúlyt kell megőrizni, hogy mindig legyen azért idő egymásra, és kedv is ahhoz, amit a másik szeretne. Persze ez viszonossági alapon is igaz. Érezze a másik a szeretetet, az odafigyelést, még ha ennél sokszor nincs is erő többre.


Szerintem ezt meg kell beszélni, mielőtt azon kapnátok magatokat, hogy végképp visszafordíthatatlan lett minden.

2015. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Latod ezt kapja aki jot ad! ezert kell rossznak lenni, tapasztalat!
2015. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
2-es! És jól érzed magad, amikor rossz vagy? Neked megfelelő ez az állapot?
2015. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az első írja.


Plusz te most otthon vagy, nem dolgozol, egész nap ráérsz, te ütemezed be mit hogy csinálsz. Kialudhatod magad, napközben is is van időd magadra.

Ő dolgozik egész nap, korán kel, jó hogy fáradt este. Ha emellé még beteg is, akkor nem csodálom, hogy nem akar kimozdulni a hidegbe.

2015. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindketten tul vagyunk egy-egy katasztrofalisan sikerult hazassagon, s tudjuk mik egymas igenyei. Tudom naluk mi nem ment, tudja nalunk mi volt rossz... Nem akarunk sarkanyok lenni egymassal, nem is jon hogy azok legyunk... Egyszeruen csak olyan... szenvedelytelen a kapcsolat... Nincsenek mar azok a bizsergos szeretkezesek(nalam megvan, de o csak szexel...-ugy erzem-)... nem jon es csokol meg szenvedelyesen mint ahogy tette(szivbol tette)... no... legalabb nem jatsza meg magat.... nem tudom mit tegyek hogy ujra belem szerelmetesedjen(nem irom hogy szeressen, mert szeretni tudom hogy szeret). Lehet nekem vannak csak hormontultengeseim?
2015. febr. 7. 16:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam mondani, hogy már csak hat hét az újabb baba születéséig, nem biztos, hogy most vagy abban a lelkiállapotban, amikor teljesen objektíven meg tudod ítélni a kapcsolatotok milyenségét. Már a világért nem bántani akarlak, csak feltételezem, ilyenkor furcsa állapotokat élhet át egy nő. :)


Szóval szerintem légy türelemmel magatok iránt.

2015. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

a férfiaknak mindig változatosság kell, gyorsan beleunnak mindenbe


kell a kihívás, harc, verseny

ezért is a sok autóverseny is, meg stb

2015. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
8-as, nőt még csak képen láttál, mi? :D
2015. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, ehhez nem kell házasság... a kapcsolatokban ugyanez megtörténik...a 2. nem mondott olyan hülyeséget, ha tényleg mindig szeretetteljes, aranyos kedves vagy, sajnos az a férfiaknak unalmas... elég szomorú, de nálam is tapasztalat...

Off:


Na, én is ezért félek a terhességtől, hogy ilyeneket fog rólam gondolni a férjem, ha lesz. Hogy undorító vagyok, meg nagy dagadék, satöbbi, és hozzám se fog nyúlni 9 hónapig. Remélem, azért sokan nem undoronak a feleségektől ennyire, szeretnék ebben hinni.

2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Ismerek pasikat, akik terhes nőkre gerjednek...
2015. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!