Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, aki több éves házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki több éves házasság után úgy gondolja, hogy nagyon jól választott feleséget (választották egymást), a felesége igazán hozzáillik, nem is kívánhatna magának jobbat? Miért gondolod így?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést már fordítva is feltettem. Mégis kíváncsi vagyok. Vannak, akik azt mondják, hogy akár a nők egy részét is elkényelmesítheti a házasság, és ellaposodhat a kapcsolat (ezért is). Ki az, akinél ez nem így történt? Miért van, hogy sok év házasság után biztos vagy benne, hogy jól döntöttél, amikor a párodat választottad?

2015. febr. 6. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A nagy tülekedésből ítélve úgy látom nem vagyok egyedül. A puding próbája az evés. Én eddig minden feleségemet lecseréltem.

Aki nem felel meg a mindennapokon, az mehet.

2015. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom idaig meg mindig elvaltam, remelem ez most maskent lesz:-))Vannak emberek akiknek nem valo a hazassag, ez vagyok ugyanakkor mindig amikor szerekmes leszek ferjhez megyek mert megkerik a kezemet es elfelejtem az osszes rossz tapasztalatomat.


A jelenlegi ferjem szuper es osszehaonlitva az elozoekkel o magsan a legjobb, de vannak olyan dolgai amik neha elgondolkodtatnak es a valas hirtelen akkor es ott jo megoldasnak tunik. Aztan elgondolkozom, es rajovok hogyha elvalnek akkor a kov.hazassagom sem lenne meroben mas, szoval maradok mert alapvetoen jol elvagyunk:-)

2015. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!