Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, mik a külsőre vonatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mik a külsőre vonatkozó elvárások a feleségetekkel szemben (ha van kisgyerek)?

Figyelt kérdés

Például mennyit legyen magassarkúban csini ruhában? Úgy vettem észre, hogy egyre inkább elvárás ez, pedig nekem nagyon furcsa, ha valaki képes a gyerekét tűsarkúban emelgetni, vagy ultra csini ruhában. Tudom, hogy fontos, hogy csinos legyen az anyuka, ne hagyja el magát, de ez nem a ló másik oldala? Számomra elég erőltetettnek hat.

Mik az elvárások, hol a határ?

Nektek mik az elvárásaitok?


2015. febr. 8. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Csinos ruha szerintem alap, én ezt mindig elvárom. A magassarkút csak különleges alkalmakkor.
2015. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
természetesen szeretem ha csinosan van felöltözve. De nem várom el hogy magassarkúban legyen, főleg azért mert kényelmetlen. FŐ szempont hogy jól érezze magát.
2015. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés akár így is hangozhatna: Feleségek, mit vártok a férjetektől, miután gyermekkel ajándékoztátok meg? Mert ugye a férfiaknak az is természetes, hogy kiveszitek a részeteket a házimunkából főzéstől a nagytakarításig, és a gyerekgondozásból is megfelelő mértékben? Ugye nem házicselédnek tekintitek a feleséget, csak mert babával van otthon? Ugye biztosíttatok lehetőséget a feleségeteknek a gyerekek mellett, hogy legyen ideje magára, tudjon kikapcsolódni, barátnőzni, edzeni, anyagi lehetőséget és időt a vásárolgatáshoz, hogy mindig csinos, kipihent, és fitt lehessen? Ehhez nem szükséges egyébként otthon nagyestélyiben, és tűsarkúban szoptatni a babát, és ellátni a többi gyereket, ha vannak, de az, hogy a feleség számára is legyen biztosítva szabadidő a férj által, amikor végez a munkával, akkor a gyerekeivel, a családdal, és a háztartással is foglalkozzon, az ma már alap. A kiöltözéshez meg alkalmakat kell(ene) biztosítani.
2015. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A tűsarkú, csini ruha és a nonstop melegítő között is van átmenet, nyilván alapvetően senki nem kiskosztümben viszi a gyereket a játszótérre. Az meg, hogy ki miben szereti a párját egyénfüggő, de egy farmer csinos póló kisebb sarkú/lapos balerina cipő is csinos.
2015. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Valljuk b melegítő és melegítő közt is van különbség...


Megkerdeztem a ferjemet, mert me nincs gyerekünk


ADD MAGAD!


Ez volt a valasza..

Én alapból adok magamra, leheletnyi sminkem mindig van( persze ez nem elvárás, én így szeretem)

A hajam nem kóc, hanem ha más nem balerinakonty..

Itthon szoktam topisban lenni ha főzök, takarítok, domestoszozok, de nem altalanos..és szerintem sosem lesz..

Sportosan is lehet valaki csinos, nem kell tűsarok..

Bár én nem vagyok sportos, mindig az elegáns, nőies vonalat képviselem, ha sportosabban vagyok is.


Tehát a férjem szavaiból arra következtetek, hogy azt várja, hogy ne bújjak ki a bőrömből, és legyek más valaki, mint most, hanem max másvalaki is..mint anya..de a jelenlegi önmagamért választott,mtehát nagy eltéres azert ne legyen...

2015. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nő vagyok, de le tudom írni hogy a férjem hányadán áll ezzel.


Soha nem követelt / követelne meg semmit. Persze szereti ha csinos vagyok amikor elmegyünk itthonról (én is), de a cipőimet, ruháimat, frizurámat mindig én választom. Kikérem a véleményét, de neki az az elsődleges, hogy én jól érezzem magamat a ruháimban.


Van egy gyerekünk és kismama is vagyok, de magassarkú csizmám van most épp. Nem azért mert ő kérte, hanem mert szemeztem vele egy ideje és nekem az kellett. :) Nem okoz gondot benne járni.


Szóval nálunk olyan nincs hogy elvár valamit az öltözködésemmel kapcsolatban.

2015. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom tűsarkúban emelgetni a gyerekeimet... :)


Viccet félretéve, játszótérre nyilván nem kiskosztümben megyek, de a hétköznapokon csinosan öltözködöm, egyrészt a munkám miatt muszáj (dresscode), másrészt 17 éves korom óta járok magassarkúban és sminkelek, mindig szerettem magamra odafigyelni, ez a szülés után sincs másképp.

2015. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem itthon cicanadrágban van, meg ilyen hosszabb női pólókban. Szerintem ez teljesen jó. Itthonra nem sminkel, csak ha megyünk valahova, de a haját normálisan mossa, fésülködik minden nap, ápolt, igényes, szerintem kifejezetten csinos.

A magassarkú-"csini ruha" kombót nem várom el, soha életében nem öltözött így, ő inkább az a laza farmer-pólós csaj volt mindig, nekem így tetszett akkor is, mikor megismertem, érdekes lenne, ha most elvárnám, hogy másképp öltözzön. Utcára egyébként most is farmert vesz fel, otthonra azért nem, mert annyira úgy nem kényelmes neki. Még terhesen is ugyanígy öltözködött, utcára ilyen kismama farmert hordott, otthonra cicanadrágot, meg kismama pólókat, amik alatt elfért a hasa. Szerintem jól nézett ki akkor is, nem volt topis, nem hordott ilyen nagy, összevissza lógó ruhákat.

2015. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Inkabb magammal szemben voltak/vannak elvarasaim. Elvegre nem ferjem miatt vagyok igenyes, hanem onmagam miatt. Gondolok itt olyanokra mint a visszafogyas, napi higienia stb. Ultracsini ruhaban es tusarkuban akkor vagyok ha olyan helyre megyunk pl. vacsorazni vagy ha az alkalom megkivanja,amugy jatszoterre, boltba, setalni, nagyszuloket latogatni farmerban, es felsoben megyek. Tusarkuban eleg maceras lenne, a gyerekkel labdazni stb. Hajamat, sminkemet ugyanugy csinalom meg, mint az elott. A ferjemet ismerve egy zsakba bujva is csinos lennek neki. Amugy lehet az altalad latott anyukak nem ferjuk nyomasara oltozkodnek igy, hanem mert igy erzik jol magukat.
2015. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy 10 évvel fiatalabb öcsém. Nem emlékszem, anyukám, hogy öltözködött szülés előtt/után. De megmaradt egy sztori. Mikor anyukámék mentek valahova. Bulira, vagy ilyesmi. Öcsém már nagyobb volt, tudott kicsit beszélni. Anyukámon magassarkú volt, ami ilyen csillogós volt. És öcsém odament és mondta neki: Olyan vagy mint egy karácsonyfa :D :D :D


Meg most így jobban belegondolva öcsém folyton anya magassarkúiban grasszált a lakásban (mostanra szerencsére kinőtte, nyugalom :D) szóval biztos, hogy azt is hordott. Mondjuk anyukám mindig flancos tyúk volt, mert az én gyerekkori rajzaimon is mindig szoknyában meg magas sarkúban látható :)

2015. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!