Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az elso vagy a masodik (esetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso vagy a masodik (esetleg tobbedik) ferjedet/felesegedet szeret (t) ed jobban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mire elváltunk, utáltuk egymást. Most a gyerekek miatt azért beszélő viszonyban vagyunk, de ennyi. Nem igazán törődik velük. A mostani párom igazi apa, neveli, támogatja a gyerekeket, játszik velük. Ő fontosabb, több nekem, mint a férjem volt.
2015. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivel a korábbi partnerektől elvált az illető, ott rosszabb a kapcsolat, mint az újjal, akivel összeházasodott.

Vagy a te logikád szerint azt szeretik jobban, aki már annyira idegesítette őket, hogy beadták a válást is miatta?

2015. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Állítólag a második házasságban már az ember/asszony jobban vigyáz a házasság megmaradására. Ez ugyan nem szeretet kérdése, de valami komplex dolog.
2015. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valamikor szeretve volt az elozo partner is... szerethette valaki az elso hazastarsat tiszta szivebol meg ha evek mulva meg is romlott a kapcsolat... Ugyanakkor a masodik hazassag lehet jobb, nyugalmasabb, de hianyozhat belole az az eros szerelem...
2015. febr. 9. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban szeretem a másodikat! Össze sem lehet hasonlítani, sőt a kettő között volt egy barátnőm őt is jobban szerettem mint az első feleségem. Szerintem ő még sajnos tanulópénz volt. Mindenesetre csodálkoznék ha sok ember visszasírná az elsőt, de lehet van olyan is...
2015. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Amikor a férjemtől elváltam, nem voltunk haragban, nem utáltam, a mai napig szeretettel gondolok rá, egyszerűen nem működött köztünk a dolog. Az utána következő partnerembe olyan szerelmes voltam, mint előtte soha senkibe. De mára kiismertem és bár őt sem utálom, nagyot csalódtam benne, nem érzek iránta szeretetet, de utálatot sem, közömbös. A volt férjem viszont azt mondta nekem egy alkalommal, hogy ő nem volt soha olyan szerelmes a jelenlegi feleségébe, mint belém. Szereti, tiszteli, becsüli őt, de nem szerelmes. Ennek ellenére sem folytatnánk együtt, hiszen egyszer már nem működött, másodszor sem menne.
2015. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ferjem is azt hiszem igy van velem mint a 6-os valaszolo volt ferje... Masodik felesege vagyok, tisztel, megbecsul, szeret, de soha nem fog ugy szeretni ahogy az elozo feleseget szerette. Elvaltak mert nem ment a kapcsolatuk, de erzem rajta mennyire eros volt a kotodes kozottuk... Neha kicsit bedepressziozok...
2015. febr. 9. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

szoval te vagy a szamar?

En lo vaagyok mindig minden kapcsolatat hozzam merte a volt ferjem.

Pedig 20 evig nem lattuk egymast

Neha irt ,,kozeledbe sem jon ez a no sem bla bla

szerintem siman nem dolgozta fel hogy szetmentunk

2015. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár tapasztalatom nincs, mert szerencsére nem volt több férjem, de értem a kérdést. Persze legtöbben az aktuális párt tartják jobbnak, de nem mindig akkora a szerelem. Én a szüleimen tapasztaltam ezt. Anyámnak több kapcsolata is volt, most pedig mindketten házasságban élnek, de szerintem ők voltak egymás egyetlen igaz szerelmei, mert soha nem láttam rajtuk azt mással, mint amikor együtt voltak. Szóval szerintem a mostani párjaikat már nem szeretik annyira mint anno egymást. Ez látszik. :)
2015. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani, második férjem életem szerelme, 14 éve. Az első férjembe is szerelmes voltam az elején, de mikor az elmúlt, maradt a közömbösség. A mostani párom nyomába sem ér az ex.

De létezik olyan, amiről te írsz. Tudom, hogy apukám az anyukámat szerette a legjobban. Újra házasodott, de mikor anyuról beszélt, megtelt könnyel a szeme mindig, meghatódott. A második feleségét azért vette el, mint mondta nekem, mert a barátnői közül ő volt a legkomolyabb, legmegbízhatóbb, akire lehetett alapozni. De sosem jött volna újra össze anyuval, mert nagyon megszenvedte a válást és nem vállalt volna be tőle esetleges újabb fájdalmakat. Boldogtalan volt így és inni kezdett, aztán meghalt sajnos korán :( Szerintem sosem tudta feldolgozni a válást anyuval.

2015. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!