Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az elso vagy a masodik (esetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso vagy a masodik (esetleg tobbedik) ferjedet/felesegedet szeret (t) ed jobban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok házas, de három kapcsolatom volt eddig ami több évig tartott.


Az elsőnél iszonyú nagy volt a szerelem. Nagyon. Szerettem, mint a páromat, mint a barátomat, és mindenhogy. Természetesen hatalmas csakódás lett a vége. Nem történt semmi, csak egyszerűen ő túl sok volt hozzám. Bedarált a személyisége. Besokalltam. Pedig ő nem akart szakítani, de én tönkre mentem volna abba a kapcsolatba. De nagyon jób na maradtunk, és a mostani párjával is barátnők lettünk. Ő mondta nekem egyszer, hogy ő azt érzi, az első páromnak én voltam a nagy szerelme. De szerintem ők jobban összeillenek, szóval, ha ez elméleti síkon igaz is, akkor sem számít.


A második párom ezután mondhatni megkönnyebbülés volt, maga a béke és nyugalom. Az elejétől tudtam, hogy nem olyan nagy szerelem ez, de áltattam magam. Hogy ez másabb, nem olyan lángoló, de mély és biztos. Valójában, csak "kipihentem" az előző kapcsolatomból származó sebeimet. Ezt szörnyű leírni, de így volt.


Aztán jött a harmadik, mostani párom. És ez már ugyanaz, mint elsőre volt. az a tomboló, lángoló szerelem, csak még több szexuális vággyal, és sokkal összeillőbb személyiséggel. Szóval én minden porcikámban azt érzem, most megtaláltam az igazit. Persze az élet vicces egy dög, szóval csak reménykedhetek ebben :)

2015. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb ugy mondom, hogy mashogy szeretem a jelenlegit mint az elozot es jobban kijovok vele, ettol fuggettlenul semmi nem tart vissza a harmadiktol:-)))
2015. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a második férjemet szeretem jobban,az elsőt is szerettem,de bele inkább az elején kapaszkodtam,utána meg szerettem,de inkább úgy mint a gyerekemet,gondoskodtam róla,döntöttem helyette(elég meggondolatlan,éretlen típusú ember még ma is),a második férjem,pedig olyan igazi szerelem,sokkal intimebb,bizalmasabb,felnőttebb kapcsolat,tisztelem,mert jó férj,jó szerető,jó barát,és jó nevelőapja a gyerekeimnek.A volt férjemről egy kamaszfiú jut csak eszembe,ha rágondolok,a mostani férjemről viszont egy férfi.
2015. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!