Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfivel házasság törés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfivel házasság törés, nővel érezd jól magad. Csak én nem tudom megérteni?

Figyelt kérdés
Mitől más, ha becsajozok, és mitől más ha bepasizok férjes nőként. (csajozás a férjem találta ki)
2015. febr. 9. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%

mitől,mitől...

há' ha becsajozol férfi vagyol, ha bepasizol nő háhháháháháhhááá

2015. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfi nem tekint egy nőt vetélytársnak.
2015. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szóval ha meghuzok egy bögyös 20t akkor mehetek a kocsmába diszno vicceket mesélni mint tökös pasi, de ha engem húz egy tökös srác az már kiveri a biztosítékot?
2015. febr. 9. 18:52
 4/26 anonim ***** válasza:
7%
kiveri a biztosítékot a kocsmában háhháááháhá
2015. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Örülök ha ez vicces. Szerintem nem az. Végülis csak a nem lett korlátozva, de azon túl kb aki hajlandó azzal mehetek... Semmiben sem más mint egy másik ffivel. Megcsalas innen onnan nézve
2015. febr. 9. 18:56
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
hát igen, mindegy, hogy egy nő vagy egy férfi veri ki a biztosítékot a kocsmában háháh' ja nem, nem vicces :(((
2015. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

A magyar közvélemény szokásos (és tűrhetetlen) kettős mércéje, ami nemcsak ebben, a nemiséggel kapcsolatos minden kérdésben megnyilatkozik.

(Egyébként az volna a jobb, ha sem a férj, sem a feleség nem bonyolódna érzelemmentes kalandokba, sőt: kalandokba sem.)

2015. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
A régi népi mondás szerint nem mindegy, hogy csizmával szarba lépnek, vagy csizmaszárba beleszarnak.
2015. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez egy házasság és a libidom javitasara kreált terv... Hátha így rendbe jövök megkapom azt a pluszt amit a férjem nem ad. De ha én maradoj a hölggyel?
2015. febr. 9. 19:04
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nőt nem tekint konkurenciának, sőt lehet, hogy titkon reménykedik, hogy beszállhat harmadiknak. Sok férfi vágyálma.

Szerintem is ugyanaz - ha nővel, ha férfival csinálod, attól még megcsalás. Ezek szerint neki nem.

2015. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!