Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfivel házasság törés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfivel házasság törés, nővel érezd jól magad. Csak én nem tudom megérteni?

Figyelt kérdés
Mitől más, ha becsajozok, és mitől más ha bepasizok férjes nőként. (csajozás a férjem találta ki)
2015. febr. 9. 18:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Konkrétan rosszul vagyok ha már kezdeményez. Így inkább halogatom ha tudom... Ő akarna, és tudott is. Két év megcsalast nehezen emésztek meg, ahol velem csalta a szeretőjét
2015. febr. 9. 19:38
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
kergesd el ezt az undorító férget - mire vársz ez nem lesz jobb
2015. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
10%
Most arról szól a dolog,hogy jól lepontozod a neked nem tetsző válaszokat,illetve azokat akik félinfókból nem értik a szitut?
2015. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Elvből nem pontozok senkit, soha. És nem hiszem hogy fél infó, hogy nőként csajozzak.
2015. febr. 9. 20:58
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Ne b_uziskodj. Azzal nem oldasz meg semmit. A szex csak egy része a kapcsolatnak, de ha az jó lesz, attól még a többi része,(bizalom, megértés, türelem,figyelmesség) még nem lesz megoldva. B_uziskodással sem.
2015. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Látod Kérdező, én férfiként tökéletesen megértem, tényleg arról van szó, hogy egy nő NEM konkurencia. (nem azért - amit itt feszegetett valaki - hogy milyen keményen tud vagy nem tud, egyszerűen nem az)

Én mondjuk nem szervezgetek meg ajánlgatok ilyeneket, de tényleg az van, hogy ha reggel egy férfival találnám itthon a zasszonyt, az baromi rosszul esne, ha egy nővel, az meg nem érintene negatívan...

Nem vagyok konzi, hogy ebben mély erkölcsi dilemmát keressek...

2015. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!