Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfivel házasság törés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfivel házasság törés, nővel érezd jól magad. Csak én nem tudom megérteni?

Figyelt kérdés
Mitől más, ha becsajozok, és mitől más ha bepasizok férjes nőként. (csajozás a férjem találta ki)
2015. febr. 9. 18:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
41%

Jo kerdes, igen kettos merce, akar kaland, akar nem. A no ha szerelmes, ha csak megbotlik egy nagy k...lesz, a ferfi meg akar szerelmes, akar nem o nem tehet rola a vereben van, meg mit vartal...tarsadalmilag sokkal jobban elitelik a noket, holott pszichologiailag ok azok akik a felrelepesek utan gyakrabban valnak, szakitanak, akiknek ez az utolso lepes egy rossz hazassag lezarasahoz es akik ezt nem fogjak evekig es ujra meg ujra megcsinalni (mert ha meg nem valnak, akkor annyira furdalja oket a lekiismeret hogy soha tobbet. De ezek csak aranyok es reszstatisztikan alapulnak.

A ferjek azert menthetobbek, mert regen ok tartottak el a csaladot es ha egy felrekefe miatt vagy akar egy hosszasabb viszony miatt is elzavartak volna az asszonyok oket akkor a sok gyerek ehen marad, meg hova mehetett volna "hasznaltan". Szoval egy elozo tarsadalmi megrogzottsegbol jon a mostani ebbol meg mad a kovetkezo.

A mai vilagban van munka egy nonek vagy ferfinak se kellene a megcsalast turnie se pedig azt hogy idaig alacsonyodjon egy kapcsolat erzelmi szintje, mert valni szepen is lehet es 7 milliardan biztos vagyunk a Foldon fele-fele aranyban, tehat nem kell orok husegben szenvedni megcsalasokkal tarkitva mert ez az elvaras.

Ja es nekem van szertom es en is valaki szerezoje vagyok. :-) fuj valok is

2015. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11%
ja hogy novel csinald..na nem figyeltem bocsi:-), ez is csak egy hule pasi fejeben szulethet meg, azert is mert az is eszebe jutott, akkor elobb-utob neki is jut a nodbol:-))) (minden ferfi elkepzelte mar ket novel..)
2015. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
2evig voltam a férjem szeretője a hazassagunkban, így fogadtam vissza. Ez a fantasztikus ötlete egy rossz döntésem egy csók miatt jöt. Pasi maradjon tabu, úgy maradjak hűséges de minden más hiányt (a sexet is beleertve) nővel hajrá.
2015. febr. 9. 19:17
 14/26 anonim ***** válasza:
12%

De, mindegy, kedves 8-as: az eredmény teljesen ugyanaz.

Sz@r.

2015. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
mostanra értettem meg... fúj! remélem lapátra tetted az ürgét
2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
21%
Ha arra vagy kíváncsi, hogy egy pasinak 5 nője van a felesége mellett, akkor az f@ sza gyerek mindenki szerint. Ha egy nőnek 5 pasija a férje mellett, akkor ő egy büdös nagy ribi. Ez az általános szemlélet sajna.
2015. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Utols: a feleségnek van 5NŐJE a házházasságban
2015. febr. 9. 19:34
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a férfiak azt hiszik, két nő csak cicázik, nem hiszik, hogy egy nő keményen meg tud dugni egy másikat, pedig dehogynem. ;)
2015. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem tudom,én tuti kiraknám a férjem,ha azt javasolná megoldásképp,hogy lezbizzek,mert ő nem tud/akar (?)kielégíteni elégszer...
2015. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mitől más megközelítés? Bocs az előbb elkuldtem a végét
2015. febr. 9. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!