Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjed/feleséged nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjed/feleséged nem alszik otthon, akkor is ugyanúgy megágyazol neki?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Még magamnak sem.
2015. febr. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én igen, legalább a párnája velem van:( külföldre ment két hétre melózni,és nagyon hiányzik
2015. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

????

Besoktam ágyazni,mdé sosem pakolom el az ágyneműt..

Ha megis úgy volna,megy takarő al(200x200) alszunk...

Egy párnávalmkellene többet elővennem...


Szerencsere ritkán evente 1szer kb firdul elő ilyen amúgy is

2015. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen :)
2015. febr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Olyankor vagy én se alszok otthon, vagy jön a Gizi.
2015. febr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Amugy a paplanunk eleve ketszemlyes, szoval nem igazan tudnek mast csinalni. Raadasul attol, hogy nincs itthon, miert ne huznek fel mindent? Fekszem az agy egyik feleben, msikban meg ott vannak a huzt nelkuli parnak?
2015. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura a kérdés. Franciaágyunk van, és egy nagy kétszemélyes takaró. Vagy kettőnknek ágyazok, vagy senkinek:)
2015. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne a franciaágy egyik felét nem megágyazni úgy, hogy "beágyazni" nem szoktunk, csak letakarjuk egy dekoratív ágytakaróval.
2015. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is franciaágyunk van. Szóval mindig meg van ágyazva. Más kérdés, hogy nem alszik senki az egyik oldalon és telepakolom a cuccaimmal. Jeleneleg az ő helyén ezek vannak: telefon, üveg víz, újság, laptop töltő, lámpa távirányítója és Joda bird (nem röhög! megtetszett a Tescoban :D )
2015. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!